Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben kezdemenyez egy pasi, ha bejön neki a nö, vagy inkabb nem?

Figyelt kérdés

Ha a pasi szakmát tanit felnötteknek , gyorstalpaló tanfolyamon, maganceg

Itt nagyon szigorúan veszik a zaklatast es szinte minden annak szamit

De ha tetszik a pasinak egy kurzuson résztvevö , megtalálja a módját hogy lépjen igyis , vagy nem?

Abból kiindulva , hogy egy pasi sok mindent megtesz , ha tetszik valaki neki



2018. dec. 26. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kezdemenyezne, es meglepodnek, ha a resztvevoket nonek latna.

De nem tudom, talan, ha vege a kurzusnak majd akkor kiderul.

2018. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Miben reménykedsz? Hogy kockáztatni fogja az állását egy 42 éves, félőrült nyanyáért? Ha ekkora hülye, akkor vigyázz vele, mert más hülyeségre is képes lehet.
2018. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nőként tanítottam felnőtteket. Amikor bejöttek a terembe, csak "káposztafejek voltak". Nem akartam férfikent vagy nőként kezelni őket. Szerintem ha elég elhivatott, még ha nagyon tetszik is neki vki, tuti akkor sem lepne semmit. Viszont ha vége a kurzusnak ha akarná 3 perc alatt az iratokból felhívhatná telefonon. Ezt azert el tudom kepzelni, ha a pasinak nagyon tetszene a nő.
2018. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elöadas alatt csak engem nez egyenesen a szemembe hosszú percekig es folyton viccelödik velem meg csipkelödik
2018. dec. 26. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Hiába veszik szigorúan a zaklatást, ahhoz meg kell valósuljon a folyamatosság. "Van kedved inni egy kávét óra után? - Igen/Nem" egyrészt nem zaklatás, másrészt nem folyamatos. Ennyit simán megtehető és még is fog, ha akar valamit.

32/f

2018. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Kik azok, akik szigoruan veszik a zaklatast? Igen, tudom, hogy az iskolara celzol, de vajon honnan ertesul az iskola arrol, hogy egyutt megittatok egy kv-t?


Vagy arra probaltal utalni, hogy azert nem hiv el kv-zni, mert szolhatsz a dirinek, hogy mar pedig te zaklatva voltal? Igen, ez lehet visszatarto ero. Csak egy tipp, de csinaljatok forditva. Ha a hegy nem mehet Mohammedhez, a tobbit ismered. Menj oda es hivd el te kv-ra. Persze ez nem a bevett hivatalos eljarasi rend, de szukseg torvenyt bont, es ahogy latom, nalad nagy szukseg van. :)


42F

2018. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfitól függ. Ha komolyan veszi a munkáját, nem fog, akármennyire is feláll a dákó, max. akkor, ha már vége a kurzusnak. Ha nem veszi komolyan, akkor fog.
2018. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!