Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viselkedészavaros fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselkedészavaros fiatal férfivel belemennétek kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Elvileg gyógyszert szed rá, de sokszor furán viselkedik. Elfelejti, hogy megbeszéltünk valamit, többször elmondja ugyanazt. Ha face-en beszélünk, akkor is kérdezgetem erről arról, de néha nem arra válaszol, vagy csak percekkel később felel.

Ez viselkedészavar egyáltalán?

Amúgy meg jól el lehet vele beszélgetni, őt is érdekli minden, kérdezget.


2018. dec. 24. 20:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miért, van több féle zavar?


Munkahelyen ismertem meg :) ott szoktunk beszélgetni. Amikor nem dolgozunk, akkor beszélünk neten, vagy hivjuk egymást.

Most nincs fent és ki van kapcsolva egész délután :((

2018. dec. 24. 21:44
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


Biztos karácsonyozik.

2018. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó infó, hogy elment busszal másik városba. Remélem minden oké vele. Úgy volt, ha hazaért felhiv..:(
2018. dec. 24. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, sajnálom. Egy párkapcsolat ilyen plusz terhek nélkül is nagy feladat, ha még nem kezdtem el vele mélyebben ismerkedni, akkor inkább zárnám a dolgot.
2018. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, hogy akinek ilyen baja van, ők elfelejtik pl, hogy valakivel megbeszélték, hogy felhivja? Vagy a találkozók időpontjára sem emlékszik? Vagy nem figyelnek éppen és 1 percig sincs bennük, hogy fel kell hivni valakit?
2018. dec. 24. 23:41
 16/16 A kérdező kommentje:

Nos a legújabb fejlemények..

Ma találkoztunk és jól elvoltunk, viszont vannak olyan fura dolgai.

Pl. Az autókról volt szó, és mondtam, hogy milyen szinüt szeretnék majd (kék). Erre fél perc sem telt el és megjegyezte, hogy nekem a piros kocsik tetszenek, biztos benne.

És még soha nem találkoztam olyan emberrel, aki ne tudná a horoszkópját. Mondjuk ez már fb-on volt téma tali után. Hát ma ezen is túl vagyok. Szóhoz se jutottam pár percig.


Egyébként meg ezeket leszámitva aranyos, udvarias, tetszik külsőleg és belsőleg is valami megfogott benne :((

2018. dec. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!