Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani nekem ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani nekem ötleteket “Love Coupon”-hoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a barátomnak karácsonyra (vagy lehet már inkább adventre adnám oda) ilyen “love coupon”-okat gyártanék, aminek a lényege, hogy csinálok egy kuponfüzetet mindenféle kedveskedéssel és ő amikor úgy érzi/szeretné, akkor be tudja nálam váltani ezeket.


Ilyesmi ötleteim már vannak, hogy

- közös zuhany

- 20 perces hátmasszázs

- ágyba viszem a reggelit

- meglepi randi

- 5 perces csók

- 1 kívánság

- szerepjáték az ágyban



De ez még mindig kevés... Tudnátok még jó ötleteket? Olyat, amit szívesen megtennétek a párotoknak vagy aminek ti tudnátok örülni?

(Én is és a barátom is 21 évesek vagyunk, nem élünk együtt, távkapcsolat)



2018. nov. 26. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
-vita abbahagyása
2018. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- vidd le a szemetet

- mosogass el

- porszívózz fel

- vidd le a kutyát

- főzz vacsorát


Nem romantikusak, de az ilyen fajta segítség is jólesik az embernek. A masszázs, csók, szerepjáték és a többi gyakori nálunk, ezért az ilyen kuponok nem érnének sokat. Ha szeretné csókolózunk bármikor, ameddig mindkettőnknek jólesik. Ha szerepjátékos szexre vágyik de nekem fáj a fejem, akkor hiába lengeti a kupont. Randizni akkor megyünk, ha mindketten ráérünk, így ennek sincsen értelme.


Sokkal többre értékelném ha este amikor nehéz napom volt levinné a kutyát vagy bevásárolna akkor is, ha rajtam a sor. Számomra jobban kifejezi a szeretetét, ha képes értem bevállalni egy kisebb kellemetlenséget, mintha velem zuhanyozna, amit magától is bármikor szívesen tesz.

2018. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapötlet tök jó szerintem,ehhez írj mèg hozzá pár házimunka jellegű szívessèget... ;-)
2018. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, az eddigi válaszokat!

Bár a házi munka jellegű kuponok annyira nem nyerők, mivel mindketten otthon lakunk a családdal, és amikor együtt vagyunk hétvégente, akkor nem igazán szoktunk pl mosogatni vagy takarítani...

azért lehet lesz majd egy olyan kupon, hogy “megcsinálok helyetted egy házi munkát” de inkább romantikus, szexi vagy “wellness” típusú kuponokra gondoltam :)

2018. nov. 26. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ezeknek (ha nem pont mindegyiknek) alapnak kéne lenni.
2018. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!