Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttam a barátomat mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a barátomat mással csokólózni facebookon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég silányul hangzik de facebookon láttam egy videót utolsó barátnőjéről és vele (kb pár hete szakíotottak) hogy csokólóznak meg milyen boldogok és már azt érzem nem szeretem és hogy összetört a szívem.Tudom hogy a múltban volt ez de nagyon nem volt jó ezt így látni most kezdtünk el randizgatni és csak így feldobta a facebook.Nagyon túl gondolkodok? Nem tudom meg-e beszéljem vele vagy csak várjak hogy lenyugszok de most találkoztunk volna újra és nagyon nincs energiám hozzá jelenleg.Titeket zavarna hasonló dolog vagy túl gyerekes vagyok?Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 5. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Ex pasim volt csajaira sosem voltam féltékeny és sosem zavart mit csináltak és hogy boldogok voltak. Egy kapcsolat ilyen. De az lezárult és jöttem én.

Jelenlegi barátom előző barátnője sem zavar. Őt pl nem kedvelem cseppet sem de nem vagyok féltékeny arra mit tettek és egyebek. Ezt el kell fogadnod hogy a pasidnak volt barátnője és igen vele is hihetetlen boldog volt. Ha ezen nem tudod magad túl tenni keress olyat akinek még nem volt barátnője. De azon is gondolkozz már el hogy te jól elvagy ezzel a pasival tegyük fel nagyon boldog és a következő pasid azért hisztizne mert te voltál olyan pofátlan ezzel a pasival boldog lenni. Egy kicsit nevetséges nem? Nőj fel.

2018. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vagy szakíts vele , ha gyerekesnek tartod, vagy mivel régen került fel lehet hogy már el is felejtette:

Beszéld meg vele, hogy szedje le.

2018. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 leticia95 válasza:
Szerintem ha ennyire féltékeny típus vagy akkor jobb lenne egy olyan srácot találnod akinek te vagy az első vagy megbarátkozni a gondolattal,mert ezek a dolgok folyton előfognak jönni,mellesleg a barátod elég nagy bunkó hogy erre se képes odafigyelni hogyha már együtt vagytok..
2018. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!