Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttam a barátomat mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a barátomat mással csokólózni facebookon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég silányul hangzik de facebookon láttam egy videót utolsó barátnőjéről és vele (kb pár hete szakíotottak) hogy csokólóznak meg milyen boldogok és már azt érzem nem szeretem és hogy összetört a szívem.Tudom hogy a múltban volt ez de nagyon nem volt jó ezt így látni most kezdtünk el randizgatni és csak így feldobta a facebook.Nagyon túl gondolkodok? Nem tudom meg-e beszéljem vele vagy csak várjak hogy lenyugszok de most találkoztunk volna újra és nagyon nincs energiám hozzá jelenleg.Titeket zavarna hasonló dolog vagy túl gyerekes vagyok?Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 5. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Alapból nem jönnék össze olyan pasival, aki annyira gyerekes, hogy smárolós videót tesz ki közösségi médiára. De hogy annyi esze sincs, hogy szakítás után letörölje..én is kiábrándultam volna belőle a helyedben.
2018. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves (de butus) kérdező! Ki kell ábrándítsalak: nem csak smárolt vele, de fogdosta is (igen, ott is), ráadásul ez kölcsönös volt. Tovább megyek: dugtak is! És élvezték. Megkockáztatom, hogy ráadásul nem ő volt az egyetlen, akit megdugott, aki leszopta, aki kiverte neki.

Nem gondoltad volna, ugye?

És egy ilyen mocskos, perverz férfi-állatot tartasz te a barátodnak?! Nem szégyelled magad?

2018. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%

Előző válaszoló: Azta micsoda újdonság! Itt a hangsúly azon van,hogy a férfi annyira intelligens hogy ilyen videót egyáltalán felrak egy közösségi oldalra és annyi esze sincsen hogy esetleg levegye! Én nagyot csalódnék benne és nagyon ideges lennék a helyében hogy erre nem képes valaki és megbántja annak az érzéseit akit "szeret"!

24/L

2018. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"Itt a hangsúly azon van,hogy a férfi annyira intelligens hogy ilyen videót egyáltalán felrak egy közösségi oldalra"

Nagyon szűklátókörű és előítéletes vagy, ha neked ez jön le a kérdésből.

Sokkal inkább azon van a hangsúly, hogy "milyen boldogok és már azt érzem nem szeretem és hogy összetört a szívem".

A kérdező most szembesült azzal, hogy a párja nem most jött le a falvédőről, hanem volt már korábban mással, boldog volt, boldogok voltak, szerették egymást.

És ez bizony elég gyerekes viselkedés egy - állítólag - felnőtt nőtől.

2018. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
79%
Akkor bizonyára téged nem zavarna ha a leendő kedvesednek az oldala tele lenne olyan videókkal ahol csókolóznak és mulatnak,valamint az se amelyikben dugnak vagy leszopják,mert hát az hogy ezeket csinálták egyértelmű ugyebár
2018. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem kezdenék olyannal, aki pár hete szakított. Infantilis lélekre vall. Hol heverte ő ki az előző szakítását pár hét alatt?
2018. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

"Akkor bizonyára téged nem zavarna ha a leendő kedvesednek az oldala tele lenne olyan videókkal ahol csókolóznak és mulatnak,valamint az se amelyikben dugnak vagy leszopják,mert hát az hogy ezeket csinálták egyértelmű ugyebár"

Egyetlen megosztott csókról van szó. Értem én, hogy mindig a pasi a fax és a nő az ártatlan kis bárány, de azért ne essünk már át a ló túloldalára!

Nyilván lehet vitatkozni azon, hogy kell-e törölni az emlékeket egy korábbi kapcsolatból vagy nem, de emiatt kiábrándulni egy szerelemből erősen gyerekes.

2018. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
2., 4. és 7 válaszoló, te nagyon buta vagy!
2018. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Hű, ez komoly és felnőtt érvelési rendszer. Hülye vagyok! Kész, ez ellen maximum a Csubakka-védelmet lehet bevetni.
2018. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Van benne gyerekesség, bár a legtöbb emberben van egy jókora féltékenység és hozzád hasonlóan működik, annyira, hogy már ezt tartják "normálisnak".


Én inkább máson gondolkodnék el. Az egyik, hogy minek rak ki ilyet facebookra. Gyerekes vagy magamutagató vagy birtokló vagy egyéb perverz. A másik, hogy te minek nézted végig. Azzal jártál volna jól, ha el se kezded nézni, vagy ha már elindult, akkor gyorsan leállítod. Hogy nem tetted, az nekem arra utal, hogy tényleg különösen féltékeny típus lehetsz.

2018. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!