Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 53 éves férfi és 26 éves nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

53 éves férfi és 26 éves nő? Szerelemben és háborúban mindent szabad, nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 20:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudom, hogy miért csak taknyosokkal kéne kapcsolatba lépni...
2018. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

Jaj 13-as (58%), hagyjuk, a kérdező feltette a kérdést, mi meg válaszoltunk. 31 év az nem 26, majd amikor a kérdező is 31 lesz akkor majd tesz fel más kérdést. Én 34 vagyok, férjem 33, ha nem lenne férjem és párt kellene keressek én nem tudnék 40 felett nézelődni, ez van, ez az én véleményem. Én elfogadom, hogy te az embereddel jól vagy, fogadd te is el, hogy van akinek ezt lehetetlen elképzelni...senkinek semmi köze, hogy ki kivel él s kivel dug.tja magát, nincs amiért kötözködj mindenkivel, te is pont ugyanúgy általánosítasz a fiatal férfiakról mint mi a nagy korkülönbségről.

Aki egyezer nem tud elképzelni saját magának ekkora korkülönbséget, azt úgyse tudod meggyőzni, hogy húdejó 30 évvel idősebb férfival.

Mint írtam én 34 vagyok, apám 60, ha a haverjaira gondolok pl meztelenül kiráz a hideg, ha egy 60as hírességre gondolok aki tartja magát, akkor is kiráz a hideg, ha egy 40-nek kinéző 60 évesre gondolok, akkor eszembejut, h basszus 60 éves s kiráz a hideg, mert nekem sok a 27-30 év korkülönbség. Hiába magyarázod, hogy debejó a te embered, legyen is (NEKED!!) te választottad magadnak, én az én emberemre gerjedek, te meg a tiedre.

2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretitek egymàst hajrà. Amúgy meg, szidjàk ilyenkor irigysègből az idősebb, àmbàr jól kinèző pasikat. Hàt, elèg csak kimenni az utcàra ilyenek jönnek: Ken baba, vasalt hajú Jonny, olyan faszi, hogy a szèl majd el fújja, hàjas disznó, tetovàlt barom, akinek fel van varrva az èrtelmi szintje. Hàt ettől sokkal jobb egy igènyes 40-es, 50-es aki letagadhat 10 èvet. Ès akkor mèg a mentalitàsbeli különbsègeket fel sem hoztam. ;) Persze vannak rendes fiatal fèrfiak is, úgy a 20-30%, a többi meg èletkèptelen nyomi, vagy nemtörödöm flegma.(Akinek nem inge, az nem veszi magàra vàlasz hozzàszólàsban.)
2018. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
* úgy èrtem ilyem fiatalok jönnek, Ken baba stb
2018. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én oda vagyok az ötvenes korosztályért. Egyet tanacsolnék csak: ne tervezz hosszu távra, mert a korbeli különbség bizony ki fog bukni nagyon hamar. Légy tisztában azzal, hogy ez nem lesz örök szerelem. Egészen mást akartok az elettől, mar csak a korotokbol adodoan is. Ez egy nehezen leküzdhető akadály. Nyilvan nem lehetetlen.
2018. okt. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerelemben talán, de háborúban nem lehet akármit.

Ha van gyomrod hozzá, hát hajrá.

2018. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
A foga legalább megvan vagy már kivehető protézis?
2018. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!