Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 53 éves férfi és 26 éves nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

53 éves férfi és 26 éves nő? Szerelemben és háborúban mindent szabad, nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

A 6-os válaszodra azt mondanám, hogy s te agyilag 10.

Most jó (nem tudom mi a fene lehet olyan jó egy 53 évesen egy 26 évesnek), de hosszú távon? Ha csak szórakozni akarsz akkor arra is vannak fiatalabbak is, de pl 20 év múlva szeretnél pl orvostól orvosig rohangálni? 73 évesen (ha megéri) már sok egészségügyi gondjuk van az öregeknek.. s a gyerek téma? Elbaszarintod a fiatal éveidet olyanra aki ezen már 30 éve túl van. Nem igaz, hogy a fiatalabb pasik nem tudnak udvarolni, csak meg kell keresni... egy 53 éves még jó, hogy tud, bár azt tudjon ennyi idősen.

2018. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Fordítva izgisebb lenne, hol vannak a gyikos esélyenlőségi kikiáltók?
2018. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%

#11válaszoló érdekes...

Ő volt 58, én 31 éves.

Egyetlen (!!!) csillag nem volt a vérképén, nekem legalàbb 6 (!) nem volt jó.

Pàromon se làtszik, érződik a kora szintjén.

Nekem van ugyan gyerekem, de a Kérdezőnek is lehet, a gyerekem apja se pont korosztàlyom volt amikor nemzette a kislànyom. És akkor mi van?

Mit tud nyújtani nekem egy mamahotekes, elkényeztett kisfiú?

A nagy büdös semmit!

2018. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
6%
#13: loser vagy. 31 leszek, egyedül élek, kocsim van, megtakarításom, kitűnően főzök. Miről beszélsz?
2018. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Élj egyedül ha neked az jó.Vezess, ha szeretsz.Főzz, ha tudsz!Nekem pl. az a szenvedélyem.

Mindenki màshogy boldog, ebben mi olyan szörnyű neked?

2018. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem, hogy miféle mamahoteles sztereotípiák mennek itt a 30 körüli férfiakkal kapcsolatban? Azt hittem, előny a különélés.
2018. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

De nem rendelkezel olyan élettapasztalattal mint egy 50-es férfi, és igen, van olyan nő, akinek ez fontos.(szerintem màd téren sem, dr ez is az évek számànak tudható be)


És engem hiàba próbàlsz meggyőzni a magad 31 évével, mert nem fog menni.

A Kérdező boldog, én dettó, te meg maradj egyedül ha neked így jó, de amiért más ember tud boldog lenni x év korkülönbség ellenére is, azt ne nézd le, ne piszkàld.


Hajkurásznak engem a korombeliek is, csak pont nem érdekel, mert így vagyok boldog ahogy vagyok!

2018. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
És ki a fax tehet arról, hogy nem 1965-ben születtem, hanem bő 20 évvel később? A tapasztalat nem életkor kérdése, de sötét vagy, ember.
2018. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Előnynek előny, csak sajnos ekég gyakran olvasni itt, hogy "Gáz x évesen szülőkkel lakni?"

Nem àltalànosítani akartam, elnézést ha annak tűnt.

Az öcsém is àllandó, sajàt erőből.(szüleink gyerekkorban elhunxtak)

Németorszàg, nyomni nyomni és így jutott előre.

2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Fene a gusztusod :DD
2018. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!