Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, vagy tényleg csak a mesékben? 25L

Figyelt kérdés
Volt mar úgy valaki,hogy megvolt a szimpatia,de sajnos kozos nyelvismeret hianyaban,nem lett semmi a dologból es a sracnak baratnőhe lett,de akar evekkel kesobb megis egymasra talaltak? Tudom sokan nevetnek ezek,de kívancsi vagyok

2018. szept. 27. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
:D te még hiszel a mesékben?
2018. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Neked jó a szamár szerep? Szerintem ciki:D
2018. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kevesebb Tiffany- és Romana-füzetkét kellene olvasni.
2018. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Filmekben letezik.
2018. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én több olyan párt is ismerek, ahol nyelvismeret hiánya volt az elején, de megoldották, egyikük megtanult a másik nyelvén. De nem volt közben más.
2018. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös nyelvismeret hiányában nem is ismerik egymást, beszélgetni sem tudnak, csak néznek egymásra? Mély szimpátia lehet...
2018. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem hasonló sztorim van, de nem teljesen ez.. Nem volt közös nyelv nekünk sem. Ő török volt, így angolul próbáltunk kommunikálni.. Ez nagyon sok félreerteshez vezetett. De ezek még leküzdhetőek lettek volna...


Azonban az eltero kulturális dolgok miatt hamar belattuk hogy nem fog menni így nincs értelme.


25N

2018. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszt!
2018. szept. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!