Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok érzékenyebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok érzékenyebb és miért sírok sűrűn, mióta barátom van?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt, addig egy boldog, vidám lány voltam. Még mindig az vagyok, de nagyon könnyen elsírom magam, főleg, ha róla van szó. Például ha találkozhatnánk, de nem jön össze, pedig úgy terveztem, akkor elsírom magam, néha előtte is sírok, mert tudom, hogy pár óra múlva már máshol leszünk, egymás nélkül.

Szeretjük egymást, és heti 2-3 nap tudunk is találkozni, szóval viszonylag sokat vagyunk együtt.

Mi lehet velem a baj? Hogyan tudnám visszafogni a sírást?



2018. szept. 16. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen szinten ez természetes, hogy sokkal érzékenyebb vagy a dologra azzal a személlyel kapcsolatban akit szeretsz/akivel együtt vagy.


Én is hasonlóan vagyok, illetve voltam régebben. Bár én alapvetően nem vagyok boldog és vidám de, ha közel kerül hozzám valaki, akkor nagyon sokszor el tudnám magam sírni akár már attól, ha átölel.


Néhány hónap nem sok idő, szerintem idővel, ha megszokod ezeket a dolgokat csökkenni fognak ezek az elérzékenyülések és természetes lesz, ha neme tudtok találkozni akkor majd találkoztok máskor. Szóval nincs különösebben baj veled.


Első kapcsolatod esetleg?

2018. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Szereted a barátod, ez a "baj", ha ez baj. Nem kell visszafognod.

32/f

2018. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!