Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok érzékenyebb,...

Miért vagyok érzékenyebb, mióta barátom van?

Figyelt kérdés

Tavaly, 20 évesen lett először kapcsolatom. Minden jól megy, nagyon boldog vagyok vele.

Azt vettem észre, hogy mióta beleszerettem a barátomba, sokkal többször elérzékenyülök, néha sírok is. Korábban soha nem volt olyan, hogy egy filmen, vagy egy könyvön sírtam volna, most előfordul. A romantikus filmeknél gyakran beleképzelem magunkat a főhősök helyébe, és elérzékenyülök. Ez még oké, de olyan dolgokon is tudok sírni/meghatódni, aminek nincs köze a szerelemhez, pl. ha kisgyerekekről van szó, vagy családtagok közötti szeretetről. Régebben soha nem volt ilyen.

Van még akit így megváltoztatott a szerelem?


2010. dec. 18. 18:04
 1/3 Da puta madre válasza:
A hormonok miatt. Több termelődik..
2010. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem a hormonok, akkor arról van szó, hogy megnyíltál érzelmileg. Eddig nyilván blokkoltad magadban, de most már megéled. Talán egy idő után elmúlik ez a felfokozott állapot és normalizálódik a helyzet. Ha magától nem, akkor próbáld meg kontrollálni, idővel menni fog.
2010. dec. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy jobban megnyiltál.

Jólérzed magad mellette. :)

Nekem is mikor barátom van, sokkal többször elérzékenyülök egy romantikus filmen. Vagy ha látok egy öreg párt az utcán kézenfogva. :) az annyira szép :)

Viszont amikor nincs barátom, észre se veszem az ilyeneket.

De szerencsére van most 2éve egy kapcsolatom és boldog vagyok!


20/L

2010. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!