Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit majd 30 évesen nem érdekelnek a nők, a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságunkban egy 29 éves pasi. Hosszabb kapcsolata még nem volt egyáltalán, rövidebb is csak 1-2, még inkább a húszas évei elején. De egy volt osztálytársam is így van, csak ő két évvel fiatalabb. Létezik, hogy vannak ilyen férfiak, akiket egyáltalán nem érdekelnek a nők, a párkapcsolat ennyi idősen?
2018. szept. 11. 13:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Meleg, aszexuális, szociopata, szerelmi bánata van, vallásos, nemi beteg, munkamániás, túlságosan introvertált, impotens, depressziós, önbizalomhiánya van, vagy csak szimplán nem talál olyat, aki tetszik neki?
2018. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó haverom akinek 1 kapcsolata volt az életében, ami pár hónapot tartott pedig elmúlt 39 éves. Kifejezetten jóképű, magas, erős(vizilabdázott), és kb 10 éve tök egyedül él. A sport a hobbija, sokat melózik, gyűjti a pénzt majd utazik a világban és extreme sportokra költi szinte mindenét. Kérdezgettük hogy mi lesz vele öreg korában,hogy meg kéne állapodni de semmi, nem akar társat maga mellé.
2018. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Pl.: túlágosan a szívére veszi más problémáját (pl.: a sok sikertelen házasságokat, kapcsolatokat látva), így ő már meg sem próbálja azt.
2018. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha eddig csak elutasításban meg csalódásban volt része, egy idő után hagyni fogja az egészet a francba, hacsak nem mazochista. Őszintén,te beleölnél rengeteg időt és energiát olyasmibe, amiből kemény NULLA hasznod lesz utána?

Nem? Na látod, ők sem.

2018. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Nem arról van most szó, hogy valakit elutasítanak, hanem arról, hogy NEM ÉRDEKLIK a nők.

2018. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 itt párkapcsolatról is szó van. Az, hogy nem érdeklik a nők, nem jelenti azt automatische, hogy a párkapcsolatok igen, mert mondjuk meleg.

Sokkal valószínűbb, hogy eleget csalódott a nőkben, és hagyja az egészet a fenébe, mert nem ér annyit. A piros kezet visszaadtam.

2018. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Istenem már megint a "piros kezet visszaadtam" duma? :'D teljesen rá vagy kattanva :DD szerinted érdekel bárkit rajtad kívül, hogy kinek adsz pirosat vélt vagy valós sérelmeid miatt? :D

A kérdés így szól: "... NEM ÉRDEKELNEK a nők, a párkapcsolat", nem pedig úgy, hogy "akarna csajt csak már inkább feladta"... Tanulj meg olvasni.

2018. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
48%-os, most már tényleg kattanj le a témáról. Írtam, hogy jó pasikról van szó, akik szinte bárkit megkaphatnának. Ennyit erről.
2018. szept. 12. 16:06
 19/21 anonim ***** válasza:

#17 helyes, akkor kaptál még egyet. Ostobaságra zöld kéz nem jár, sorry.


Kérdező, szerinted egy jó pasas nem gondolhatja úgy, hogy értelmetlen energiát fektetni a párkapcsolatokba?

2018. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kabaré :DDDD
2018. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!