Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek a "Disney" szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a "Disney" szerelemben? Pl. Aranyhaj

Figyelt kérdés

Most néztem az Aranyhajat és csak úgy felötlött a kérdés, olyan szépén néz ez ki a filmekben, bezzeg valóságban... :D


Valahogy már tudok hinni abban hogy csak úgy hirtelen betoppan valaki és hopp szerelem.

Viszont az animációs film szuper, jó elmerülni az ábrándos képekben.

[link]


Ti hogy vagytok ezzel? :)


2018. aug. 20. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Én inkább a frozent szeretem. Énekelni is tök jó:) 24f :))
2018. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. de az élet tud érdekes dolgokat produkálni:D Bár a kedvencem a Hamupipőke, és a Hófehérke volt:D
2018. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Imádom a meséket. Nem szoktam rajtuk így filozni, hogy ez milyen jó, és bár lenne ilyen a mai világban, hogy egyszer csak jön a majdnem szőke majdnem herceg, és minden happy ever after...


De tény, ha épp szomorú vagyok, akkor jól esik egy jót sírva nevetni rajta.

De inkább eneklem a betétdalokat

2018. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én kedvencem a Happy tree friends :)


Ha a valóságban is megúsznám mindazt a kínzást büntetlenül....de szép is lenne

2018. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, de szerintem ritka.
2018. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az összes kapcsolatom úgy alakult, hogy az illető csak úgy betoppant az életembe (személyesen), pedig nem kerestem.
2018. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem épp ez az alapvető probléma a mai "kapcsolatokkal". A külső alapján "első látásra" összejön két vadidegen, nagy a rózsaszín köd, jó a szex és ez egy ideig épp elég. Aztán éjfélt üt az óra, elmúlik a varázslat és hopp ott áll két ember, akik szart se tudnak egymásról, nincs bennük semmi közös és nem értik, hogy miért nem elég a szex egy működő kapcsolathoz.
2018. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Egy szerelmem volt a 27 évem alatt, szerelem volt első látásra mindkettőnknek. Ha mese lett volna.. talán olyan lenne, mint a frozenben a gonosz csávó és a kiscsaj, csak boldog 2 évvel. Elsőre éreztük, hogy ez más, hirtelen feljött ezer ugyanolyan dolog az életünkben, mintha valami mesében lettünk volna. Nem volt kínos, nem volt semmi kellemetlen, minden olyan varázslatosan egyszerű volt, mintha ennek így kellene lennie. A legjobb volt, hogy tudtam, hogy ő is érzi.


Előtte nem hittem idegenek közti szerelemben, voltak kapcsolataim korábban, megismerős barátságból kialakultak meg sima randizásból alakultak. Azt hittem az a szerelem, amit éreztem.., aztán jött ez az érzés, és ezerszer erősebb volt a korábbiaknál, azóta sem éreztem hasonlót.


Nem hiszem, hogy különleges vagyok.. szerintem másoknál is van ilyen, csak addig, amíg át nem élik, elképzelni sem tudják, hogy ilyen intenzív összetartozásérzés létezhet.


(Remélem nem csak egyszer van egy életben)



2 évig jól ment minden.

2018. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos van de ritka az ilyen .:DBár nekem ez az egyik kedvenc disney mesém.
2018. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy van :) Az enyém is ilyen. Egy nagyon rossz 3 éves kapcsolatból léptem akkor ki, úgy gondoltam ezek után egy férfira se lesz szükségem. Élem az életemet, jól ment az egyetem, rengeteg barátom volt, bulik..minden ami egy fiatal csajnak kell. Pont Bio vizsga után voltam, hívtak a haverok, hogy gyerünk már el bulizni, de ott lesz a volt párom is..áá mondom nem inkább..aztán megis valahogy rávettek. No,mindegy. A lényeg mikor beléptem a bárba, mint egy villámcsapás. Egyik ismerősöm barátja volt, jöttek közelebb az asztalunkhoz, de tényleg a szemünket se tudtuk egymásról levenni. Rengeteg hely volt, ő mégis mellém ült, egy szót sem váltottunk aznap. :D Aztán másnap karácsony volt, de valahogy én csak rátudtam gondolni, bejelöltem fb-on, nehezen, de megtaláltam. Rám írt 24 órát irkaltunk, kiderült,hogy csak 4 napot lesz itthon, mivel Angliába él, de nagyon megszeretne ismerni. Másnap találkoztunk, nem vagyok egy könnyűvérű lánt, de aznap lefeküdtünk, annyira jó volt, és olyan érzéki. Másnap is ugyan ez volt és harmadnap is. Megbeszéltük, hogy ezt a kapcsolatot nem hagyjuk úszni, valamit kitalálunk,hgoy együtt lehessünk. Nem hittem benne igazán, nekem egyetem, neki Angliába az élete. Napokig sirtam, nem tudtam mi legyen. Aztán egyik nap összeszedtem magam és otthagytam az egyetemet, elmondtam a szüleimnek, hogy ebbe belefogok roskadni, ha nem lehetek vele. A fiu is mondta, hogy amiota eljött otthonról,mintha kicserélték volna, élni se esik jó neki, és azt akarja,hogy kimenjek és még a jegyet is megvette nekem. Aztán jött a baj...

Másfél honapot még itthon voltam, minden nap skypoltunk. Furcsa volt velem egyik beszélgetéskor, elmondta, hogy az édesanyukája cigány családból van. Jól tudta milyen családból vagyok, nem is a szüleim, hisz ők egy angyalok, inkább nagy szüleim és távolabbi rokonok. Szüleimnek egyből elmondtam, nem mondom,hogy örültek neki, de megbékéltek vele és mondtak hogy ugy döntök,ahogy én szeretném. Nem érdekelt,kimentem hozzá. Boldogság volt..szerelem..egésznapokat az ágyban töltöttünk..aztán jöttek a telefonok nagymamám honapokig zaklotott, hogy azonnal menjek haza, hogy gondolom, hogy egy cigannyal jövök össze. Nagyon megromlott a kapcsolatom akkoriban a családdal..csak a szüleimmel beszéltem.. Aztán egy kis időelteltével megbarátkoztak vele. Ennek már lassan 3 éve. Itt élünk Angliába, egy kis városba, ugyan olyan nagy szerelemben, 29 hetes kis mama vagyok. Jobb embert nem választhattam volna, ilyen gondoskodó, szorgos férfit. Nem írkál más nőkkel, mindig együtt vagyunk, mindent együtt beszélünk meg. Nagyon szeretem, pont egy ilyen embert képzeltem a gyerekem édesapjának :)

2018. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!