Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is nagyon összeill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon összeillő pár? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Édesek együtt, és jó látni hogy északi férfi barna lánnyal van. Egyre több ilyen kapcsolat van. A barna lányok általában szeretik az északi típusú férfiakat, az északi srácok meg az ilyen latinos barna szépségeket.


2018. aug. 4. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt eleve hülyeségnek tartom, hogy "illik". Ezt ki mondja meg? Mi alapján? Szerintem ez hülyeség.... Én nem látok bennük semmi furát stb., ami miatt azt mondanám, hogy nem illenek össze.
2018. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Jajj, ez volt az a csaj, akire a Justin Bieber rá akart mozdulni, de mivel annyira ügyesen posztolt magáról a csaj, hogy a nevén kívül (ami olyan, mint két keresztnév) gyakorlatilag semmi személyes adatot nem lehetett kideríteni róla (lakhely, életkor, foglalkozás, elérhetőség), és őt nem is érdekelte JB, így nem is lett belőle semmi. Ezért egyébként utólagosan is gratula a lánynak, sokan tanulhatnának tőle.
2018. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
A tini kategória nem itt van!
2018. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy fotózáson beállított kép. Vagy nagyon elhidegült párról van szó.

A valódi szerelmesek összeragadnak a boldogságtól és csillog a szemük.

De ez a p..csa egy műr..bnc, semmi élet nincs benne, csak a csillivilli anyagias világ egyik terméke 20 kg vakolattal.

2018. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Fekete a hajam,de nem vagyok kisebbsegi es a szoke fiukat szeretem,mint a kepen 22 ev alatt.

Osszeilles nincs: az a lenyeg,h ok jol erzik magukat egymassal.


N

2018. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#10 úgy hasonlítok hogy nekem is barna bőröm, sötét barna hajam és fekete szemöldököm van vagy ahogy a kérdező mondaná "latinos" (és én se vagyok kisebbségi). Amúgy neked nem mindegy?
2018. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16, nekem aztán mindegy, de elég erős kijelenteni, hogy hasonlítasz valakire, akinek a külsejében többszázezer dollár van, full plasztik, és milliós követőtábora van instagramon.
2018. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha ennyi pénzbe van hogy így nézzen ki.
2018. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De jól néz ki ez a srác, úristen.
2018. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Küldd el a csaj linkjét
2018. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!