Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok fiu miért jár inkább vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiu miért jár inkább vele kevésébé összeillő, tőle kölönböző világu, vagy épp vele nem egy "szellemi " szinten lévő lánnyal, mint olyannal, akikben ezek megvannak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor tapasztaltam ezeket. A szellemi különbséget nem ugy értem, hogy buta lenne a lány, de jo példa mondjuk erre, amikor egy 24 éves komoly, érettnek hitt férfiismerősöm összejött egy 16 éves lánnyal. Egyébként nem a külsőségek miatt, nem volt egy álomnő, nem is volt oylan szép arcu. Tudom, hogy a szerelem nem ezen mulik, de hatalmas különbségek voltak köztük . Vagy pl. más fiubarátaim össszejönnek tök különböző érdeklődésű lányokkal, és akik meg passzolnának hozzájuk, azokkal nem. Pedig elmondásuk alapján azok is tetszenek nekik .. vagy más fiubarátaim meg plátoian szerelmesek évekig és nem mondják meg az illető csajnak, de másokkal összejönnek évekre. Aztán 4 év mulva is mondják nekem, hogy még mindig érdekli őket a plátoi.. akkor miért nem a plátoinál probálkoztak ??
2016. jan. 25. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan különbözőségekről van szó, amit vonzónak találnak egymásban. A férjemmel nekünk is teljesen más az érdeklődési körünk és minket sem zavar.
2016. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, remélem nem haragszol amiért válaszolok.

A barátom építész, én jogász, semmi kapcsolódás nincs az érdeklődési köreinkben. Neki a munkája az élete, emellett filmezni szeret. Én sportolok és kutyázok. Ő otthonülős, én imádok utazni.Ő pedáns, rendmániás, én folyton kupit csinálok.

Mi pont az ellentéteket szeretjük egymásban, néha én is örömmel megnézek vele egy filmet, és volt olyan, hogy ő jött el velem futni.

Miért kéne saját magunkhoz hasonló karakterű párt találnunk?

2016. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem fogalmaztam meg szerintem elég egyártelműen :) szoval tudom, hogy a szerelem nem ezeken mulik. de elég jol ismerem ezeket a pasikat és tényleg tudom, hogy nem passzolnak annyira belsőleg. és sokszor még külsőleg sem olyan szépek ezek a csajok, akikkel vannak, mint akikkel passzolnának meg akik érdekelnék őket. szoval nem is a fizikai vonzalom az oka.

ők maguk is tudják, meg néha mondják, hogy vannak körülöttük olyanok, akikkel több lenne a közös vonás vagy akikkel jobb kapcsolatot tudnának elképzelni,vagy a koruk miatt és egyéb dolgok miatt is "egy szinten " lennénke, mégsem azokat választják.

a legviccsebb meg tényleg az, maikor plátoi szerelmük van, de a világ minden kincséért se porbálkoznának azoknál, ehelyett másokkal járnak évekig és utána is mondják nekem ,hogy még mindig érdekli őket a plátoi lány... nem értem. tul nagy falatnak érzik ? vagy nekik az a jo, ha a nők felnéznek rájuk és ők meg nme nézhetnek fel a barántőjökre ? vagy ennyire mindegy nekik ?

2016. jan. 25. 15:40
 4/13 A kérdező kommentje:
második, tudom, hogy minden kapcsolat más és hogy nem kell, hogy az ikertesonk legyen a párunk. én arra gonodlok, hogy a srácok is ezt gondolják, hogy lenne más (mások), akikkel jobb lehetne . mégsem azoknál probálkoznak.. nem erre gondolok, amit te irtál. nyilván nem gonodlom, hogy pl egy jogász csak jogásszal állhat össze vagy egy focista egy kézilabdással..
2016. jan. 25. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igazából nem nagyon látunk bele mások kapcsolatába. Nekem sokan mondták már a párommal kapcsolatban is, hogy nagyon nem illünk össze. Egyesek szerint ő kevés hozzám, mások szerint ő kevés hozzám, attól függően, hogy ki mit lát többnek.
2016. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert ez nem logikai alapon működő döntés. Nekem is meg akarták mondani kívülállók, hogy ki és miért illene hozzám, de akiket az ilyen okoskodó önjelölt kerítők javasolgattak, azok egyáltalán nem vonzók számomra, de még a belső összhang sem lenne meg köztünk a javasolt egyénekkel. Szóval ezt hadd döntse el az érintett, ne mások. Engem sem érdekel, hogy kívülállók szerint összeillünk-e valakivel, mert nem ők fognak a választottammal együtt élni jó esetben egy életen át, hanem én.
2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Különben aki másra vágyik, mint akivel összejön, csak mert ez a könnyebb út, vagy nem jár utána, hogy vajon a valódi kiszemeltnél kölcsönös lenne-e, az magával is nagyon kitol.
2016. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megint én, az igazi 2.

Csak tisztázzuk még az elején, hogy aki az 5. választ adta, nem én voltam. :)

2016. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, igazi 2-es! Ezt benéztem. :D (az álkettes)
2016. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Szóval ezt hadd döntse el az érintett, ne mások"


Már többször irtam, hogy ez nem a kivülállok véleménye, hanem az adott pasiké a saját kapcsolataikrol :)

2016. jan. 25. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!