Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok fiu miért jár inkább vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiu miért jár inkább vele kevésébé összeillő, tőle kölönböző világu, vagy épp vele nem egy "szellemi " szinten lévő lánnyal, mint olyannal, akikben ezek megvannak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor tapasztaltam ezeket. A szellemi különbséget nem ugy értem, hogy buta lenne a lány, de jo példa mondjuk erre, amikor egy 24 éves komoly, érettnek hitt férfiismerősöm összejött egy 16 éves lánnyal. Egyébként nem a külsőségek miatt, nem volt egy álomnő, nem is volt oylan szép arcu. Tudom, hogy a szerelem nem ezen mulik, de hatalmas különbségek voltak köztük . Vagy pl. más fiubarátaim össszejönnek tök különböző érdeklődésű lányokkal, és akik meg passzolnának hozzájuk, azokkal nem. Pedig elmondásuk alapján azok is tetszenek nekik .. vagy más fiubarátaim meg plátoian szerelmesek évekig és nem mondják meg az illető csajnak, de másokkal összejönnek évekre. Aztán 4 év mulva is mondják nekem, hogy még mindig érdekli őket a plátoi.. akkor miért nem a plátoinál probálkoztak ??
2016. jan. 25. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg hülye, ezt üzenem neki. :-)


off: Ne csináljatok itt szappanoperát, melyik válasz és melyik százalék kihez tartozik... :-D

2016. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mert jobb a biztos de nem tökéletes kapcsolat, minthogy kilépjen és olyannál próbálkozzon akinél nem biztos hogy sikere lesz, és akkor egyedül is maradhat. Ha csak azon múlna, hogy egy katalógusból választhatnánk magunknak a tökéletes párt, akkor mindenki azt választaná. Nem a butuskát, csúnyácskát, kövérkét, hanem olyat aki 100% az igényünk.
2016. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Azért mert jobb a biztos de nem tökéletes kapcsolat, minthogy kilépjen és olyannál próbálkozzon akinél nem biztos hogy sikere lesz, és akkor egyedül is maradhat."


Ez nagyon rossz hozzáállás. Ezzel aki megalkuszik becsapja magát és a partnerét, akivel megalkudott, aki lehet, hogy egyébként fülig szerelmes és azt hiszi, hogy viszonzottak az érzései. Csak akkor koppan, amikor a másra vágyódó partnernek megadatik a nagy szerelem, és elhagyja... Nem szabad úgy hozzáállni, hogy inkább megalkudunk, csak ne legyünk egyedül. Ilyet a kapcsolatfüggők mondanak, meg a gyávák, akik egyszerűen meg sem merik próbálni, pedig lehet, hogy lenne esélyük annál, akibe bele vannak habarodva.

2016. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!