Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért találunk vissza egymáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találunk vissza egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit 3éve ismerek,Ő most 19éves én 18. Nagyon sokat veszekszünk. A 3év alatt 2-3x találkoztunk.

Sajnos én nagyon hisztis vagyok,(bár Ő sem panaszkodhat) így szinte mindig össze kapunk, sokszor tiltjuk le egymást, tudom hogy gyerekes!! De mindig vissza találunk egymáshoz,mindig kibékülünk, megbeszéljük a dolgokat. Csak az a baj hogy amíg "minden jó" az kb 3napig tart, utánna megint össze veszünk.

Nagyon rosszul esik hogy szinte nem lehet vele találkozni,és nem tudom miért csinálja ezt.

Úgy érzem hogy valami össze köt minket,hogy még ennyi vita után is szóba áll velem.

Ti mit gondoltok?



2018. júl. 16. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindketten gyerekek vagytok még és betegesen ragaszkodtok valami érthetetlen módon a sz.arhoz. Ideje lenne felnőnöd és keresni olyan embert az életedbe, ak:

1) normális árod tudna lenni

2) tudtok is találkozni normálisan

3) nem úgy viselkedtek egymással mint valami 4 éves hisztiző kigyerekek


29n

2018. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:

3 év alatt háromszor találkoztatok? WHAT?

Nincs is köztetek semmi bakker. Tehát nem is találtok vissza egymáshoz.

2018. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs köztünk semmi, úgy értettem hogy a sok vita után miért áll velem szóba?!
2018. júl. 16. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nagyon gyerekes. Mi a fenén tudtok ennyit vitatkozni? Próbáld meg azt, hogy nem beszélsz vele 1 hétig. Talán akkor mindketten elkezditek az agyatokat gondolkodásra használni.
2018. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már 3hete nem beszéltünk ,és bocsánatot akarok tőle kérni

Sokat gondolkodtam ezen a 3héten..

Van értelme megbeszélni?

2018. júl. 16. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy a probléma forrása. Ha fontos számodra az egészsége békén hagyod.
2018. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik oldal többet érez. Nem feltétlen szerelmet, elég a magányt is.
2018. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nyüglődés, ez nem kapcsolat.
2018. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!