Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet még közös jövőnk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még közös jövőnk? Többi lent!

Figyelt kérdés

Randizgattam egy fiúval, körülbelül másfél hónapig tartott, szóval nem volt olyan hosszú idejű a dolog. Mindvégig nagyon vonzódtunk egymáshoz, mindig mondta és éreztette is, mennyire imád, sok időt töltöttünk együtt. Sajnos a megismerkedésünk elején más volt a helyzet, mint most. Én tanuló vagyok, Neki vállalkozása van, ami nem csak napközbeni munkával jár együtt, de sajnos otthoni/éjjeli munkával is. Láttam már munka közben, amikor nem voltam ott is mindig videózta vagy küldte a képeket, hogy épp min dolgozik, sokszor sajnáltam, hogy éjjelekig/hajnalokig fent van; emellett persze engem sem hanyagolt, próbált odafigyelni arra, hogy alakuljunk. Sajna egy oylan projektben van benne, ami kb. másfél hete nagyon a nyakába szakadt és azóta nagyon megváltozott. Kb senkivel sem beszél, a családtagjainak is "csúnyán" válaszol vissza, és engem is hanyagolni kezdett; már azt a fene nagy imádatot sem éreztem rajta, mint az elején.

Rákérdeztem, mi a helyzet, mi is van velünk...Láttam rajta, hogy a sok munkától tiszta ideg, nagyon el van maradva a határidőkkel is. Azt mondta, hogy jelenleg úgy érzi, hogy minden ami a munkáján kívül van az teher...és nem akar ezzel megbántani engem, mert nagyon jó lány vagyok és nagyon kedvel, illetve ő lenne a világon a legboldogabb ember, ha egy pár lennénk és minden olyan gördülékeny lenne az életében, mint a megismerkedésünkkor, de nagyon sajnálja, jelenleg nem tud többet adni. Csak remélni tudja, ha lefut ez a munkája, több ideje lesz és lesz ideje rám is, ahogy az elején, meg mindenre - ezt mondta.

Nagyon szíven szúrt ez az egész, mert kicsit beleéltem magam, hogy végre találtam egy fiút akivel majd talán minden jól alakul, de úgy tűnik, sajnos ez nem jött össze..

Az utolsó találkozásunk után írt nekem, kereste a társaságom, jót beszélgettünk. Azonban elhangzott az a bizonyos "nagyon aranyos/jó/szép lány vagy, de jelenleg csak a munkámra tudok koncentrálni" mondat is, ami általában végleges lerázást szokott jelenteni, eddigi tapasztalataim alapján...Gondoltam bedobom azt a mondatot, hogy talán majd még látjuk egymást egy nap, amire az volt a válasz, hogy bízik benne...ami szerintem szintén végleges búcsúra ad okot, bár nem vagyok benne biztos...igazából, fogalmam sincs, hogy ő mennyire zárta ezt le magában, nem tudom, hogy most elbúcsúztunk-e egymástól vagy sem, mert azóta is beszélünk, csak nem találkozunk (ez az egész most történt a napokban).

Szerintetek van esély arra, hogy majd még megkeres, vagy ez nagyon végleges búcsúnak tűnik? Volt már veletek hasonló? Ha igen, hogyan alakult? :)



2018. jún. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerek senkit, aki többet dolgozna mint a parom. Heti 60 ora minimum, sajat vallalkozasokban heti hat napon. Emellett rendszeresen kell utaznia, es több ezer kilometer van koztunk. De megoldjuk, mert együtt akarunk lenni. A többi az csak rizsa.
2018. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon a levegőben lett hagyva.Oké,hogy nagyon kevés ideje van,oké,hogy nagyon stresszes de pont azért ami kis szabadideje van azt a számára legkellemesebb módon tölti.Ezek szerint a te társaságod ebbe a körbe nem fér bele.

Mivel azóta is beszéltek akkor csak van ideje?Mert azt lehetne akkor személyesen is nem?Semmi konkrétum,hogy mégis meddig tartana ez az állapot?

Szerintem csak talonban vagy,lépj tovább.

2018. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

várd már ki azt a pár hetet, hiszen szeret..


ilyen többször is lesz, ilyen ára van annak hogy vállalkozóként, pénz szempontból határ a csillagos ég

2018. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rá várni, akkor várj. Ő szeretne veled többet lenni, csak most nem tud a munkája miatt. Ha lezárta volna akkor azóta sem keresett volna. Szerintem érdemes várni, ha olyannak érzed a pasit.
2018. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes, adj még időt ennek a dolognak! A pasik sokszor hülyék, de nem szabad hagyni. Lehet pár hét-hónap múlva simán normális lesz! Biztosítsd róla, hogy tudsz várni rá, ne add fel!!
2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!