Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, járnátok operaénekesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok operaénekesnővel?

Figyelt kérdés

#operaénekesnő
2018. máj. 10. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

milyen ostoba kérdés



milyen választ vársz rá?


több millió férfi van az országban, nyilván van, aki járna operaénekesnővel, és van, aki hullamosóval is, és van, aki egyikkel sem, és van, aki bármelyikkel közülük.


én inkább azt kérdezem, járna-e valaki egy olyan emberrel, aki ilyen butaságokat kérdez?

2018. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
ha nem érezném magam túl prolinak mellette
2018. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen...ha nem ragaszkodik hozzá,hogy minden előadásán ott legyek,minden munkatársát istenìtsem. Utalom az operát,de attól lehet jó társ.
2018. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy lélegzetvétellel ki tudna elégíteni.
2018. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nagyon nem az én világom.
2018. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem otthon akar folyamatosan áriázni akkor igen.
2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Csak emiatt nem járnék senkivel, viszont nagyon szeretem a szép női hangokat.

https://www.youtube.com/watch?v=KkM71JPHfjk

Ebben a videóban pl nagyon tetszik a Soprán.

Enya hangját is imádom.

https://www.youtube.com/watch?v=NJVxEaGrHS4

2018. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert érdekes dolgot tud, ami nem sokmindenkinek a munkája. Viszont egy karatés nő jobban bejönne.
2018. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

fuh frusztrált csajok nagyon pontozgatnak egy szimpla véleménykifejtés miatt

antidepit szedd be, azt lenyugszol, ne a piros gombot nyomogasd idegbetegen ma is, nem oldja meg a szar életed

2018. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

ez megint egy olyan kérdés, amit késpőbb beválogathatnak a gyakori top leghülyébb kérdései közé.


amúgy az operaénekes bigék többsége anyagilag jól el van eresztve, ezt a fülsértő hangi adottságot szokás még mindig jól megfizetni.


amúgy ha a kérdés arról szólna, hogy bérgyilkossal járnál-e, azt még megértem, de ez így valóban érthetetlen.

2018. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!