Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy azért kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy azért kezdett el nagyon nyomulni, mert érzi a kapcsolata végét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivvel kb 1 éve nagyon jóban vagyunk. Neki komoly kapcsolata volt/van, nekem épp nincs.

Nagyon jól kijövünk, kiderült, hogy rengeteg közös van bennünk, rengteget tudunk beszélgetni, nem mellesleg valószínűleg kölcsönösen bejövünk egymásnak.

De eddig mindig volt köztünk egy 2 méteres távolság. Ő alapvetően hűséges típus, én meg tiszteletben tartom, hogy kapcsolatban él.

Az utóbbi időben viszont egyre közelebb próbál kerülni, egyre inkább megnyílik felém, és elég sokat flörtöl(ünk).

Ez fura volt, mert - mint mondtam -, korábban mindketten éreztük, hogy mi az a határ ilyen téren, amit nem lépünk át, hogy ne hergeljük egymást feleslegesen.

Szóval kicsit puhatolóztam, és kiderült, hogy egyre többet veszekednek a csajával, egyre többször dobja be valaki a szakítás témát stb.

Sanszos, hogy azért próbálja velem szorosabbra fűzni a kapcsolatát, mert látja a mostani végét, és nem bánná, ha velem jönne össze utána?

Nem mondom, hogy bánnám, csak fura ez a helyzet, nem tudom, hogy kezeljem. Semmiképpen nem akarok semmit, amíg ott a másik lány a képben.



2018. máj. 10. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg. Bár neked kell tudni, hogy csak hozzád menekül vagy téged akar.
2018. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talonban vagy tartva.
2018. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló cipőben járok én is, csak mi elkövettük azt a hibát hogy volt egy jó éjjelünk is. Jó tanács : Menekülj míg lehet! Mert piszok rossz érzés állandóan reménykedni, hogy talán egyszer én is lehetek neki első. Holott tudom és érzem, hogy soha nem lesz köztünk semmi. Hiába vagyunk olyanok mint a zsák meg a foltja. Egy év után most mondogatja az eszem, hogy elég volt, és lépjek túl rajta. De nem könnyű úgy hogy közben meg a szívem szakad meg érte.
2018. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

kinek kéne ez a pasi?

eleve durva, hogy érzelmileg megcsalja a párját veled, ezt annak nevezzük.


durva az is, hogy téged hülyít, mert ez hülyítés, talomban tart, de annyira már nem vagy értékes neki, hogy korrekt módon lezárja a kapcsolatát, és tiszta lappal veled kezdje újra.


a párját is átveri, kihasználja, gondolom, nem tud kettőtökről, hogy mik zajlanak titokban.


és azt gondolod, ha a te buigyidba, életedbe ugrik majd be, veled nem teszi meg, h. mással is kavar a hátasd mögött, ha rád un?


tipikus kapcs.függő, csak akkor fog szakítani, ha biztosra veheti, h. te összejössz vele.

vagyis érzelmileg önállótlan, egoccentrikus majom, csak azt nézi, hogy neki jó legyen.


játészerek vagytok, te is, meg a nője is a kezében.

2018. máj. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, én nem tudhatom így ismeretlenül. De te döntsd el, hogy elég lenne-e számodra egy kis kaland, ha egyébként csak arról lenne szó, hogy felkavarja az állóvizet, de mégse szakítana.
2018. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Lassú viz partot mos.

Te aláástad rendesen a kapcsolatukat. Gratulálok hogy tiszteletben tartod hogy párja van.

Nem kellene játszani itt a bazári majmot. Nem most jöttem le a falvédőről.

2018. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet, hogy " gyorsváltást" szeretne...
2018. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy pont fordítva van. Miattad akarja befejezni a jelenlegi kapcsolatát.


Ha veled szeretne lenni (komoly kapcsolatban), akkor le fogja zárni a mostani kapcsolatát. Ha erre nem képes, akkor pedig nem elég komoly a szándéka, jobb elkerülnöd.


Esetleg egy őszinte mély beszélgetés során szóba hozhatod, hogy ha lezárja, akkor szabad a pálya, de ezt belátható időn belül.

2018. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem ástam alá a kapcsolatukat, nem is volt ez a szándékom, és nem jönnék össze vele addig, amíg a másik csajjal együtt van.

Csak ez így egy hülye szituáció lett, mert alapból 1az 1000-hez az esélye annak, hogy találj valakit, akivel kb teljesen egymásra vagytok hangolva, plusz még külsőleg is bejön. Ugyanakkor egy gerinces valaki nyilván nem lép ki a több éves kapcsolatából, még akkor sem, ha egyre több a nehézség, csak azért, hogy belemenjen a bizonytalanba.

Ha fordított lenne a helyzet, én sem tenném ezt. Másrészt viszont több biztatást nem akarok adni, mert az már tényleg az a történet lenne, hogy rámozdulok valaki más párjára, amit nem teszek.

Innentől rajta áll, hogy hogy dönt.

2018. máj. 12. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
"Ugyanakkor egy gerinces valaki nyilván nem lép ki a több éves kapcsolatából, még akkor sem, ha egyre több a nehézség, csak azért, hogy belemenjen a bizonytalanba. " - Nem, egy kényelmes ember nem lép ki a több éves MEGSZOKOTT kapcsolatából, akármi a probléma, de egy gerinces ember belátja, ha olyanná vált a kapcsolat, ami már nem működik és nem javítható, és korrekt módon lezárja, és ez sem bűn. A kérdés az, hogy ő milyen típusú ember (én nem tudom), mert azért többféle variáció létezik. A lényeg, hogy ne menj bele olyanba, amibe nem akarsz, és nagyon figyelj oda.
2018. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!