Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem volt még kapcsolata 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolata 22 évesen. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy 22 éves pasit egy társaságból. Nem volt még soha barátnője, ami azért fura mert elég jól néz ki (bár kicsit alacsony) és értelmesnek is tűnik, egyetemre jár stb. bár nem beszélgettem vele sokat. Annyit elmondott, hogy nem akar kapcsolatot. Kérdeztem, hogy miért, de csak annyit válaszolt, hogy nincs hozzá kedve és azonnal témát váltott...

Kérdezgettem pár embert róla és állítólag pár lánnyal már lefeküdt, de azt mondták, hogy egyébként nagyon kerüli a nőket, ami fel is tűnt. Nem szól hozzájuk stb.

Kicsit félénknek tűnik, ha lánnyal beszélget, de ha a haverjaival akkor meg magabiztosnak.

Azt is hallottam, hogy az anyja állítólag nem normális (mentálisan beteg) és kiskora óta nem tartja vele a kapcsolatot. Lehet hogy ezért ilyen? Ti találkoztatok már hasonlóval?


2018. ápr. 26. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen találkoztam egy 28 éves sráccal akinek csak egy kapcsolata volt (neki azon a járáson kívül nem is volt szexuális tapasztalata)

Ő egészen egyszerűen ilyen típus, olyan aki mindennek meg akarja adni a módját, iszonyatos türelme van (baromi hosszú ideig nem szexelt, nekem kicsit elképzelhetetlen), de hisz az elveiben pl hogy a szex nem jó ha nem szerelmes, és nem tud minden negyedik lányba beleszeretni..

Az hogy kerüli a nőket már kicsit furább (a fent említett úr nem kerüli, csak nem azért akar kapcsolatot hogy legyen, ezért nem udvarol akárkinek), de én nem akarnám a helyedbe kielemezni, diagnosztizálni szerencsétlen férfiút, főleg szóbeszédek alapján.

Amúgy 22 évesen még tökre nincs lekésve semmiről. A bátyám pl csak csajozott (értsd nem járt csak khm) aztán olyan 30 fele benőtt a feje, komolyabban kezdett ismerkedni, és végül az első tényleges barátnőjét kísérte oltárhoz. Nem mondom hogy ez biztos recept, mert van aki pont hogy elkezdi majd a családja mellől hiányolni a régi függetlenebb énjét, de ő 4 év meg 1 gyerek után egyenlőre úgy van vele, hogy a dolgok jó időben történtek meg vele.

2018. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyakép hiánya okozhatott nála komoly személyiségtorzulást, ill. a nőkről benne élő kép elferdülését is. Idegenkedhet tőlük, gyanakvó, bizalmatlan lehet velük kapcsolatban, pont azért, mert az édesanyjával való kapcsolata ilyen szinten mellékvágányra futott, aztán pedig meg is szűnt. Ez idővel annak lehet az előszobája, amikor már idegen életformaként tekint a nőkre, és onnan már nem nagyon van visszaút.
2018. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, sajnálom... Nekem is ez jött le. Mintha tök tudatosan meg sem adná az esélyt a nőknek, hogy akár csak barátilag közeledjenek felé...
2018. ápr. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!