Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki volt már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már úgy, hogy a szülők tiltották a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 év 8 hónapja vagyunk együtt , abból más fél éve körülbelül a szülei tiltják , hogy együtt legyünk . Most jött rá az az időszak , hogy semmi értelme a kapcsolatunknak mert ő a szüleit nem akarja elhagyni mert ha eljönne otthonról akkor ő hozzá nem szólnának stb (szerintem elöbb utobb feldolgozzák) jelentőset dobott a kapcsolatunkon negatív értelembe , hogy 3 hónapja lassan volt egy szívinfarktusom. azóta elég sokat változtam nem élveztem az életet. most újrael kezdtem volna élvezni de ő nélküle nem megy. Nagyon sokat jelent nekem és én is neki. Abba egyeztünk meg , hogy személyesen megbeszéljük de kérdeztem az érzéseiről. Össze van zavarodva , szeret engem hiányzom neki. Szomorú és fáj neki is az egész. Komolyan teljesen ki vagyunk készülve de ő nagyon makacs. Hát ez volna az én szomorú történetem. Ő 20/N Én 24/F.

2018. ápr. 27. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő nem szeret téged, csak kötödik hozzád még a közös emlékek miatt. A zavarodottság pedig azért van benne, mert valahol bűntudata, hogy a szüleit választotta nem pedig téged.


Lépj tovább.

2018. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a stressztől kaptál egy infarktust és azóta változott meg a barátnőd?


Nekem volt,hogy nem tetszett nekik a lány,meghallgattam de én vagyok a lánnyal nem a szüleim így szépen nem vettem róla tudomást.

2018. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lépjek tovább? amit nem bírok :(

nélküle végem sajnos

2018. ápr. 27. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam többször is, megértelek.


De ha egyszer a szüleit választotta, nem pedig téged, akkor nem valószínű, hogy szeret. Te mit tettél volna, a helyében, kit választottál volna? Ha a szüleidet, akkor szerintem te sem szereted annyira, ha meg őt, akkor magad győződhetsz meg róla, hogy az érzés nem kölcsönös, mert ő erre nem volt képes.


Olyan nő iránt nem érdemes bánkódni, aki nem szeret. Tudom, hogy ezt most nehéz elfogadni, de idővel, ahogy tisztulnak a dolgok, még te is rájössz. Hidd el, tényleg óriási jelentősége van annak, hogy rengeteg nő van a világon. Van jobb annál a lánynál, aki miatt most bánkódsz, majd meglátod. Én sem hittem el, hogy az exeimnél van jobb, de ma már belátom, hogy sokkal jobb nők léteznek azoknál, akikért annak idején sírtam. De erre a szintre neked még el kell jutnod.


Ne törődj azzal a lánnyal, és ne hagyd el magad. Kösd le magad mással, pihenj és ha jobban érzed magad, ismerkedj más lányokkal.


Ha további segítség kell, írhatsz privátot nekem, és meglátjuk, hogy mit tehetünk.


Sok erőt kívánok!

2018. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ment mindenkinek +


Köszönöm a válaszokat

2018. ápr. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!