Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
40 éves nö vagyok van 3 gyerek9em, és egy férjem aki hanyagol! Én megismerkedtem 2 honapja egy fiatalabb srácal akkitöl mindent megkapok amit otthon nem! Gyengéd figyelmes, bemutatot a barátaival, nyilvánosan sétálunk! Ha meglátt mikor megyek már mesziröl mosolyog, és szorosan ölel magához mikor végre ott vagyok! Nem zavarja ha munka után büfé szagom van! Mindig velem akkar zuhanyozni, és mindent megtesz azért hogy én jól érezem magam amig ott vagyok! Szerintetek érezhet valamit? Ö azt mondta csak szeretöje vagyok! De ez szerintem nem igaz, szeretöt nem mutogatom!

#Egy érzés
2018. ápr. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad.Fogd fel úgy hogy tart amíg tart.A férjed mit szól hozzá?
2018. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érez. Egyilyen csodás nőt nem lehet nem szeretni.
2018. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, te még mindig az a troll vagy, aki nem találja a "ő"-t... :(
2018. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden mondat után felkiáltó jel... nem sámli. Orvos látott már? A kérdés költői volt. Nem, nem a pénz költésről van szó...
2018. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudja nem is érdekli ha 1-1 napot nem alszom otthon!! Ugy tudja dolgozok!!
2018. ápr. 26. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
3 gyerek mellett... Gratulálok!
2018. ápr. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!