Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Én egy húsz éves lány vagyok. Egy boltban dolgozom . Van mellette egy másik bolta szomszédban ott van egy férfi aki már az első pillanatban szinte beleszerettem. A gond az hogy van neki 2 gyereke felesége nekem meg barátom van. Én nem is akarok tőle semmit hisz családja van nekem meg barátom . De akárhanyszor meglátom őt vagy átmegyek hozzá beszélgetni.A szívem hevesen ver.egyszerűen nem bírom megállni hogy ne nézzek rá ne szóljak hozzá. De ő is mindig szól valamit hozzá. Rám nevet beszél hozzám van mikor a boltban egy órát is beszèlgetünk. De sohasem közeledik felém de èn sem felé nem merek. Talán annyival közeledek felè hogy átmegyek hozzá beszélgetni. Vagy valami kifogással de tudhatná hogy ezek csak kifogások csak azért megyek át hogy lássam a közelébe legyek. A minap a bolt ajtoba áltam és ő is kint ált és rá mosolyogtam hosszasan ő is visszamosolygott hosszasan . Jelenthet ez valamit. Ha igen miért nem közeledik. Nem akarok beleszeretni de félek már kèső állandóan rá gondolok vele álmodom. Remélem hogy ez csak egy fellángolás és hamar elmulik mert tudom sosem jöhetnènk össze ott van a 2 gyereke felesége.

2017. jan. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

" A minap a bolt ajtoba áltam és ő is kint ált és rá mosolyogtam hosszasan ő is visszamosolygott hosszasan . Jelenthet ez valamit. Ha igen miért nem közeledik. "

Ööö talán azért, mert felesége van ès gyereke??? Ahogy írtad... Tudod, valaliknél számít mèg a hűség.. De te már jóval megcsaltad a barátod, mert ugye az érzelmi megcsalás is megcsalás... Legalább szakítanál szegèny sráccal, hogy valaki olyat találjon aki tényleg megérdemli őt ès megbecsüli!! Gondolom neked se esne jól, ha valaki csak pótlékként tartana!

2017. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyen benned tartás!

az ember attól ember, hogy nem a vágyai vezérlik, és tud parancsolni magának!

Ne tedd tönkre a családját, mint ahogyan a te barátod lelkét se törd össze.

Fejezd be ezeket az átmászkálásokat, meg flörtöléseket.

minél többet csinálod, annál többre fogsz vágyni, és annál roszabb lesz.

Vajon ő miért nem lép? gondolkozz már...2 gyereke van meg családja. Nem lenne bölcs tett felrúgni mindezt pár szexért egy 20 éves csajjal.

Bár sokan megteszik, de mindig ketten kellenek hozzá.

Szóval ha te befejezed ezt a sok flörtölést, meg mismásolást, neked ugyan nehéz lesz, nagyon, de hosszabb távon rá fogsz döbbenni, hogy nem ér ennyit.

Ne mondogasd azt hogy nem bírom ki, meg oda kell mennem, mert úristen...tudom hogy működik ez ilyenkor. De parancsolj magadnak! Ember vagy, nem állat! Az eszed vezéreljen, ne a vágyaid. Főleg egy ilyen helyzetben.

Ne csessz szét egy családot.

2017. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár, hogy ilyenkor nem jönnek ide harákolni a férfigyűlölő feministák, akik fordított esetben már teleokádták volna az oldalt, hogy minden pasit a farka vezet, és ilyen esetben miért nem távolodnak el a nőtől.

De egyébként miért akarod, hogy közeledjen hozzád, ha egyszer te is tudod, hogy egyikőtöknek sem szabad?

2017. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hízelgő a számára,hogy van aki még férfiként tekint rá, így nem akar elutasító lenni,de nem is tűnik úgy a soraidból,hogy közeledne feléd. Ha mégis, akkor viszont nem csak Te vagy a hibás, mert ha egy férfinek családja van akkor ne flörtöljön senkivel,ne játszon senki érzelmeivel.

Szerintem esetedben fellángolásról van szó,ha el kerülöd el fog múlni:)

2017. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!