Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Játsszunk! Azt a feladatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játsszunk! Azt a feladatot kapnátok, hogy készítsetek fotót vagy fotósorozatot egy megadott fogalom alapján, ami: a SZERELEM. Ki milyen koncepciójú fotóprojektet építene a szerelem témája köré?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 21:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Neki is állok majd edzeni,hogy már egyetlen ütésemtől betörjön a koponyája,ha összefutnánk. :)
2018. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#28

Köszi a meglátást, a te gondolatmeneted valóban így lenne logikus, azonban én másképp értettem, csak valószínűleg benán fogalmaztam, mint mindig. :)


Mivel a téma kimondottan a szerelem (a lila köd, a fantázia, a hormonok, biokémiai folyamatok), és nem az igaz, mély szeretet, ezért továbbszőttem a gondolatot, így az első csak magáról a szerelem érzésről szól, amikor sarjad, kialakul bennünk. Itt még nem jöttek össze a felek (a két inda végpontja nem ér össze), hiszen önmagában a szerelem érzése nem garantálja a sikeres kapcsolódást lelki szinten. Ez csak a második képen jelenik meg, ahol az érzelem és értelem is megvan, ami az ideális lehetőség. Igy az első kép a kiinduló pont és a másik kettő amolyan végkimenetelei (pozitív vagy negatív) lehetnek a kialakult szerelmes érzetnek, attól függően, hogy utána mit tesznek bele a felek. /#27/

2018. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

szerintem ezt rajzolás nélkül, fotóként is meg lehet valósítani.


az én koncepcióm erre: egy fej nélküli Cupido szobor fekete-fehér fotója.


vagyis összetöröd a szobrot, meggyilkolod Cupidót.


van az a mondás, hogy torzóban maradt.


ezt átvitt érelemben a szerelemre is érthetjük.


a be nem teljesült szerelem fájdalmát, az érzelmek fragmentáltságát a Cupido-torzó jól szimbolizálhatja.

2018. ápr. 5. 00:59
 34/34 anonim ***** válasza:
Párokat fotóznék hétköznapi, nem igazán romantikus de mégis szép helyzetekben. Kicsit ilyen "panel-idill" stílusban, talán a Vad Fruttik zenéje fogja meg legjobban azt a hangulatot. Lopott csókok, közösen cipelt bevásárlószatyrok, teraszon üldögélés, küzdelem a mindennapokkal.
2018. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!