Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a szomszed lanyba?

Figyelt kérdés
Talan mindeg is az voltam de eleg fura, mostanaban eleg sokszor gondolok ra, de igazabol nem is ismerem , csak koszono viszonyban vagyunk, es neha ugy erzem hogy hasonloan erez irantam!Egy utcaban nottunk fel szoval kis kora ota talalkoztam vele neha neha es mar akkor mintha elkezdodott bennem ez a dolog es nagyon erdekekne hogy milyen lenne egyutt!Hogy oszinte legyek nem varok semmilyen valaszt csak ki kellet irnom magambol ,esetleg aki hasonlo cipobe jar az nyugodtan leirhatja ha van tapasztalana ebben!
2018. márc. 25. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Enis sok fiuval nottem fel a kornyeken. Egyetemista koromban az egyik el is kerte a szamomat egy egyetemi bulin, joval felettem jart, de en annyira megrokonyodtem es heccelni kezdtem minek neki, mire nem is hivott fe. XD
2018. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti nem érez így. 😃 de én tuti meghívnám egy kajálásra, és akkor kiderülhetne
2018. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!