Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nem lenne szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, aki már idősebb, 35 éves férfi. Gyakorlatilag mindenben összepasszolunk, teljesen egyformán látjuk a jövőt, mindenféle fontos kérdésben egyezik a véleményünk, a szex is szuper. De nem szerelmes belém, egyfelől érzem, mert bár nagyon gondoskodó, de nem néz rám úgy, mint egy szerelmes férfi, másfelől mondta is, hogy sosem volt még szerelmes, szerinte nem képes rá és emiatt ő inkább tudatosan választott párt. Előttem összesen egy hosszú kapcsolata volt, ami nem működött a végén.


Azt mondta meg akar állapodni velem, családot szeretne de nem fura ez? Főleg idősebb férfiak véleménye érdekel, hogy szerintetek lehet így tényleg hosszú távra tervezni valakivel, aki ennyire racionális?


Attól tartok, ha belevágok, majd tíz év múlva jön rá, hogy szerelmes lett, és akkor akarja majd felrúgni az addigi életünket. Én szeretem őt nagyon. :( mit tanácsoltok?


2018. márc. 24. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha jól megvagytok és minden más klappol, akkor nem akkora baj. Ha nem szeret+nem rendes, akkor szakítanék.

31/f

2018. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Kidobnám a francba. Az gondolom még meg sem fordult a fejcskédben,hogy kihasznál,hátországnak használ téged,míg nem talál mást helyetted,sőt,a nyakam rá hogy most is qrvázik melletted? Ja,persze, ő neeem olyaaan...
2018. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
59%

Iiigen, a komformitàs biztosan összetart 20èvig is...


Nem, ennek kb 0 az esèlye, hogy tènyleg működik hosszú tàvon.

2018. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha jön a ló, repül a szamár. A saját korosztályodban kéne keresgetni, ha az idősebbek így meg tudnak vezetni. De neki sem lehet sok esze, ha egy kapcsolatból levonta, hogy soha többé nem lesz szerelmes, mert úgyis lesz.
2018. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Voltam már ugy kapcsolatba, hogy nem voltam szerelmes. Egy évig se voltunk együtt... családi gondjaim is voltak, de ha azok nem lettek volna akkor se maradtunk volna együtt 2 évnél tovább
2018. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem azért szakitott a párom,mert kiszeretett belőlem.Viszont az èvekkel később volt,ès sajnos csináltam olyat ami miatt kiszeressen.


Viszont ha fél év után nem szeretne a párom biztos szakitanék.Annak úgy mi értelme?

Neki,ès nekem is jobb lenne olyan kapcsolatba ahol szeretjük egymást.Attól félnék állandóan mikor csalna meg.

2018. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg attól függ, hogy mit értesz szerelem alatt, ki hogy definiálja. ha körbenézel az utcán, a barátaid között, vagy akárhol, akkor látod ezt az állandó izzást? mert én nem. Ez inkább a kezdődő szerelmeknél van, és utána jobban számít, hogy mennyire ragaszkodtok egymáshoz, mennyire passzoltok össze. Pont tegnap tudtam meg, hogy szétmentek az ismerősömék kb. 1 év után, pedig náluk aztán hegyeket monzgatott a szerelem, és igazi példaértékű szerelmespár voltak. Nagyon gyakran látok ilyet, hogy azt hiszed, hatalmas a szerelem, aztán a valóságban mégsem tudnak együttműködni. Ha a barátod ragaszkodik hozzád, téged akar egy életre, szexuálisan is odateszi magát, akkor biztos, hogy nagyon szeret is. Nincsen garancia semmire az életben, ha nagyon szerelmes típus lenne, akkor se lenne rá garancia, hogy nem szeretne bele valaki másba, pont azért, mert a lángolást keresi mindenhol.
2018. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

35 eves, 1 kapcsolatos ferfi kijelenti, hogy nem lesz tobbe szerelmes es eldonti, hogy jo leszel neki te is, ha mar igy elvagytok.

Abban az egy kapcsolataban is talalt hibat a nagy racionalitasaval, majd szerinted ebben nem fog?

A kerdesedbol ordit, hogy neked kell, hogy valaki szerelmes is legyen beled. Nem ertem, hogy miert akarod eroltetni. Hany eves vagy?

2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet.

Inkább neked fontos, úgy érzem, nem neki. Nem feltétlenül kell szerelem, ahhogy, hogy egymással legyetek.

Teljesen indifferens, ha most ő nem az, de fennáll a veszélye, hogy ha majd az lesz valakibe, akkor eldob magától, ennek semmi értelme. Hány olyan kapcsolat van, ahol full szerelmesek és kb. 1 év után mindenki megy a saját útjára, nekem is volt ilyen. A szerelmet meg amúgyis csak egy hártya választja el az utálattól, szóval ha ez megrendül, akkor könnyen átfordul.

Egyébként meg mi a szerelem fogalma?

Sajnos ma már eléggé félreértelmezik a szerelem fogalmát.

[link]

2018. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:
37%
Magamra figyelek, nekem jó vele, jól érezem magam mellette?
2018. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!