Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok és a fősulin van egy srác akivel kb 1,5 éve jóban vagyunk. Mikor megismertem már akkor tetszett,de tudtam van barátnője. Egyik alkalommal egy közös előadásunkon egymás mellett ültünk ahol bevallotta bejövök neki. Akkor nem mondtam rá semmit,rá 2 hétre volt egy buli ahol az alkohol miatt bevallottam hogy nekem is tetszik. Lefeküdtünk(amit azóta is bánok!!). Azóta viszont semmit nem beszélünk,nem kerestem és ő sem keresett csak folyamatosan néz és mosolyog rám. A barátnőjét nem hagyta el,én viszont nem tudom mit tegyek? Nem akarom szétszedni őket semmiféleképpen,de szeretem. Nem tudok másra gondolni,csak rá. Mit kéne tennem hogy eltudjak felejteni?



#reméntelen szerelem
2018. márc. 20. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szoval neked egy megcsalos hulye jon be?
2018. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha már neki nem volt annyi esze, hogy ne dugjon meg, neked lehetett volna annyi, hogy nem rakod szét neki te félkegyelmű. 😐 Nem akarod szétválasztani őket, de azért belógattattad vele a brét. 👏
2018. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak egy egoista f_sz... Nézd úgy, hogy egy pasi, aki megcsalta a nőjét, utána meg elégedett pofával vigyorog az arcodba, hogy téged is betehetett a trófeák közé.
2018. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Üdv a klubban csak másik oldalról. :) Azért nyugi nem én vagyok, mert nem járok már fősulira. :)


Hát, tényleg nem egy erkölcsileg főnyeremény pasit választottál, de tudom nem nagyon lehet parancsolni az érzelmeknek. Meg kellene beszélni vele, hogy mi a szándéka veled. Ha csak meg akar hagyni szeretőnek akkor kuka, ha szakítana miattad a barátnőjével, akkor hajrá, az a kapcsolat már úgysem olyan amilyennek kéne lennie csak úgy elvannak rabolva egymás idejét. Szóval annyira nem ártasz a másik lánynak, sőt... Jobban is jár, ha a megcsalós pasitól megszabadul. :)

2018. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom. A srácnak barátnője volt akkoriban velem pedig megcsalta. Utána rá kb. 2 hónapra összejött velem, majd engem 4 különböző csajjal kb. 9x csalt meg 4 hónap alatt. Nem érte meg.
2018. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom nem volt helyes amit tettünk,de az alkohol és a vágyak. Lehet csak ennyire kellettem neki és azért nem keres. Bár ahogy tudom a közös barátoktól,nem olyan jó a kapcsolata a lánnyal.
2018. márc. 20. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor gyerünk beszélj vele, ne kínozd magad! Pasik és csajok is bele tudnak szokni/szökni (:D) totál felesleges kapcsolatokba, aminek egyébként semmi értelme. Kapcsolatfüggők, elvannak, mert van kihez szólni néha, és nem undorodnak egymásról így ki tudják talán(?) elégíteni egymással így-úgy a szükségleteiket, de kb ennyi. Ennél még az egyedüllét is jobb, mert akkor legalább ott van a levegőben szebb idők, egy nagyobb szerelem lehetősége.
2018. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők sosem voltak 1ütt, avagy nem lehet szét szedni őket, mert nem ők nem 1.

Vágyódsz. Te még sosem voltál szerelmes.

Ebből nem lehet tudni, hogyan tekint rád. De ahogyan érzem, nem akar tőled kapcsolatot, s akkor se akarna, ha nem lenne barátnője, sőt a barátnője felé sem táplál igazi, nemhogy mély érzelmeket. Ő egyedül van, magával törődik. És ezt fentről kaptam.

2018. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fenntről kaptad?

Lehet igazad van! Csak tetszem neki,1x megvoltam és ennyi. Jót tett az egójának.

Ezért nem is merek vele beszélni. Félek a csalódástól,bár ez a kétely is megőrjít.

2018. márc. 21. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szard le a csalódást! Itt gondolj most magadra és arra hogy egy 5 perces beszélgetés után lehet, hogy szépen rájössz, hogy el tudod el kell felejteni végre és nem további 1 évet ezen mélázni és nem venni észre közben semmi más lehetőséget. :)
2018. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!