Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok és a fősulin van egy srác akivel kb 1,5 éve jóban vagyunk. Mikor megismertem már akkor tetszett,de tudtam van barátnője. Egyik alkalommal egy közös előadásunkon egymás mellett ültünk ahol bevallotta bejövök neki. Akkor nem mondtam rá semmit,rá 2 hétre volt egy buli ahol az alkohol miatt bevallottam hogy nekem is tetszik. Lefeküdtünk(amit azóta is bánok!!). Azóta viszont semmit nem beszélünk,nem kerestem és ő sem keresett csak folyamatosan néz és mosolyog rám. A barátnőjét nem hagyta el,én viszont nem tudom mit tegyek? Nem akarom szétszedni őket semmiféleképpen,de szeretem. Nem tudok másra gondolni,csak rá. Mit kéne tennem hogy eltudjak felejteni?



#reméntelen szerelem
2018. márc. 20. 21:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ugy döntöttem megpróbálok nem foglalkozni vele,mert ha szeretne bármit is már lépett volna. Volt rá 1 hónapja.
2018. márc. 22. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!