Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nem lenne szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, aki már idősebb, 35 éves férfi. Gyakorlatilag mindenben összepasszolunk, teljesen egyformán látjuk a jövőt, mindenféle fontos kérdésben egyezik a véleményünk, a szex is szuper. De nem szerelmes belém, egyfelől érzem, mert bár nagyon gondoskodó, de nem néz rám úgy, mint egy szerelmes férfi, másfelől mondta is, hogy sosem volt még szerelmes, szerinte nem képes rá és emiatt ő inkább tudatosan választott párt. Előttem összesen egy hosszú kapcsolata volt, ami nem működött a végén.


Azt mondta meg akar állapodni velem, családot szeretne de nem fura ez? Főleg idősebb férfiak véleménye érdekel, hogy szerintetek lehet így tényleg hosszú távra tervezni valakivel, aki ennyire racionális?


Attól tartok, ha belevágok, majd tíz év múlva jön rá, hogy szerelmes lett, és akkor akarja majd felrúgni az addigi életünket. Én szeretem őt nagyon. :( mit tanácsoltok?


2018. márc. 24. 08:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem az, én sem vagyok belé, fiatalok vagyunk, van 2 gyerekünk, 5 éve vagyunk együtt, együtt tervezzük a jövőt is.

Az ember a szerelemmel kitörölheti a sggét, ha a többi dologban nem passzolnak.


Ha most szerelmes lenne beléd gondolod az haláláig szólna és 1000milliótutiholtbiztos, hogy soha nem hagyna el? Ugye hogy nem. Bármikor beleszerethet az ember màsba, lehet, hogy pont te fogsz

2018. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!