Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik első látásra szerelem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyoldalúan igen, úgy, hogy mindketten úgy látják a helyzetet, az nagyon ritka.
2018. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra csak vonzódás létezik, ami tovább alakulhat idővel szerelemmé, ha megismered a másikat és nem csak vágyaidban élő tulajdonságokkal ruházod fel.
2018. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Ebben maximum az ostoba nők hisznek.
2018. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Első látásra szexuális vonzalom létezik.
2018. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"És? A maga 3,14cháját se láttam,mégis elhiszem,hogy létezik"

Na ki ismeri fel a filmet?

Na,a szerelem első látásról is ez a véleményem.

2018. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de hamis.


Ha először látsz valakit, akkor nem ismered, nem tudhatsz róla semmit a kinézetén kívül. Ha bármit érzel egyszerű fizikai vonzalmon kívül, azt valójában nem iránta érzed, hanem az iránt a kép iránt, amit belevetítesz. Ez a kép egy általad kreált ideális férfi- vagy nőkép.


Ez az első látásra szerelem.

2018. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szerelem, hanem valami elképesztő fizikai vonzalom, ami kb villámként csap beléd. Na ez igen, létezik. De nem az a fajta, amikor ránézel a másikra és látod hogy "Hm igen, ez egy jó pasi/csaj". Remélem értitek mire gondolok és már mindenki átélt ilyet. A villámcsapás-szerű szerintem jól leírja azt a fajtát. Nekem eddig 3-4 ilyen volt az életemben csak, pedig már nem vagyok fiatal.
2018. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja volt ilyenbe részem, de aztán a késõbbiekben kiábrándító volt. Naívnak vélem azt, aki elsõlátásra eldönti valakirõl, hogy õ az igazi, habár érzelmeket táplálni lehet, de ezek még önmagukban komolyanvehetetlenek az elején.
2018. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#4 Az érzelmekben szerintem vannak hullámvölgyek. Kiderülhet, hogy utálom, akit szeretek, de következõ héten kiderülhet ennek ismét az ellenkezõje. Semmit sem lehet leírni ilyen sablonokkal, mint “szerelem elsõ látásra”, vagy “akit utálunk, azt valójában szeretjük”. Ha valaki ilyen közhelyeket állít, azt mindig nevetségesnek vagy hiteltelennek tartom. Ennél többrõl szól a kapcsolat, nem közhelyekkel írom le, de egy bonyolultabb élettörténet számomra.
2018. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem, első látátsra intenzív vonzalom viszont simán. Rengetegen összekeverik a kettőt, de az önismeret hiánya sajnos ezzel jár. Szerencsés esetben kompatibilis a két fél és tényleg szerelemmé alakul a dolog, de erre semmi garancia.
2018. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!