Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek nőként, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek nőként, hogy ha a párotokra nyomulni kezdene egy ribi?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt szeretetben a párommal, erre 2 hete elkezdett nyomulni rá az egyik lány, aki nem bír megmaradni a világának.

Nyíltan a barátnő meglétéről érdeklődött kertelés nélkül, úgy, hogy az élettársa mellett egy másik sráccal is nyíltan kavar.

Sajnos majdnem napi kapcsolatban vagyunk a lánnyal, és engem nagyon zavar ez.

Párom is próbálja ignorálni, de egyelőre semmi.

Félek, hogy mi lesz ebből.

Páromat nem érdekli ő, de félek mégis, hogy mi van, ha addig nyomul...

26/N



2018. márc. 11. 16:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem neveztem semminek, csak elgondolkodtam, hogy akkor a nők hány százaléka eshet ebbe a nem túl hízelgő kategóriába.
2018. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

ma 17:24 Ne gondolj bele, mert elmegy a kedved a nőktől.

Nem vagyok nő gyűlölő, a pasik sem különbek.

2018. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek nőként, hogy ha a párotokra nyomulni kezdene egy ribi?"


SEMMIT! Ugyanis TUDOM, hogy semmi hatása sincs rá, még akkor sem lenne, ha rendes(ebb) lány lenne.

Engem szeret, ennyi

2018. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod valóban ignorálja, és továbbra is közömbösen viselkedik azzal a nővel, akkor semmi okod az aggodalomra.

Neked ebben a helyzetben semmit nem kell tenned, majd a párod megteszi helyetted, elhajtja szépen a csajt.


Az én helyzetemben ha netán odáig fajulna a dolog, hogy nyíltan sértegetne engem vagy a kapcsolatomat, akkor szóban szépen lerendezném a kislányt. Megtanítanám neki, hogyan kell viselkedni.

2018. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, nem az a fontos a lány mit tesz, hanem hogy a párod hogy reagál. Elvégre neki kell hűségesnek maradnia. Jaa vagy hogy ebben nem vagy biztos? Hát, ha a párod megcsal, nem a lány a hibàs. Ha tetszik ha nem.
2018. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tennék, mert a párom felnőtt, önálló férfi, nem kell helyette intézkedni.

"Mi van, ha addig nyomul...". Erre meg csak azt tudom mondani, hogy ha a párod vevő a dologra, akkor vigyék, ha meg nem, akkor a csaj fejre is állhat.

2018. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amit tenned kéne: nem kombinálni, nem áskálódni, nem passzív-agresszív játszmákba kezdeni. A párodra nyomul, majd ő kezeli szépen.
2018. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az én paromat bejelölte egy ribi de parom nem reagàlt rà . Ez a csaj neten kelleti magát képeket rak fel .
2018. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én már letiltottam volna csajt mert ez msr pofatlansàg .
2018. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!