Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk - Lányok! Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - Lányok! Mit tennétek azzal a személlyel aki a párotokra nyomul? Vagy mit tettetek ha volt ilyen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, de ha a párom vevő lenne rá, akkor elhagynám.
2015. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Nekem állítólag ilyenkor "másmilyen" lesz az arcom. Amennyit én ebből észrevettem,hogy nagyobb darab srácok is szégyenkezve lesütötték a szemüket :D
2015. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Volt ilyen és elintéztem, hogy kirúgják a kis ribit a munkahelyéről. Éljen a korrupció!

L

2015. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fényember ***** válasza:
semmit...szerintem a méltóságát a ember bármilyen helyzetben is van őrizze meg :) ha meg a barátom meg is csalna bárkivel is akarnám tudni ki volt a lány..de csak azért hogy jót röhögjek vagy valami..de nem haragudnék a lányra..saját lelkiismeretével kell megküzdenie és amúgy se ő csalt meg engem:)
2015. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Ha csak simán teszi a szépet, akkor mosolyognék rajta, vagy poénkodnék az erőlködésén.

Ha viszont fizikailag is nyomulna, úgy hogy az már zavaró a barátnőmnek, akkor én is fizikailag távolítanám el tőle.

2015. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha levered a srácot, akkor ez nem jönne be a csajodnak, mert egy agresszív állat vagy. Ha csendben, némán tűröd, hogy a csajodat ostromolják, akkor meg egy töketlen csirke vagy.


A kettő között kéne valamit tenni, ha esetleg a csajod nem bír a gyerekkel: udvariasan megkéred, hogy ezt azonnal fejezze be, mert te vagy a lány barátja. Ilyenkor a csajod szemében te leszel a gyámoltalan kimagyarázó, a nyuszi mentegetőző, a diplomatikus veréb. Úgyhogy ez is taszító.


Tanuljátok meg: A NŐKNEK SOHA SEMMI NEM JÓ!

2015. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha csak simán teszi a szépet, akkor mosolyognék rajta, vagy poénkodnék az erőlködésén. "

Én is, hozzeteszem, hogy ilyenkor együtt röhögünk :) párommal.


"Ha viszont fizikailag is nyomulna, úgy hogy az már zavaró a barátnőmnek, akkor én is fizikailag távolítanám el tőle."


Ez nálam is, így szokott történni és hozzáteszem, hogy általában a ránézés elég, ha az nem, és nemkivánt testi kontaktust létesítene, akkor szorító vagy fojtófogással távolítom el. Ha ez sem elég, akkor ütnék, de ilyen még nem volt :) Ja, és tapizás és egyéb ilyenek esetén a párom elvárja a megfelelő beavatkozást, és nem tart agresszivnak :D

2015. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Ráadásul a lány nagyon jól tudta, hogy házasodni készülünk. Én nem tettem semmit. Addig nem süllyedek, hogy nekiálljak veszekedni az ilyenekkel. A férjem azonnal leépítette az illetőt, és ennyi. Az ő dolga volt. Fordított eset is volt. Akkor én építettem le azt aki rám nyomult.


Ha a harmadik fél látja, hogy annak a párja akire rá akar mászni aggódik, bizonytalan, féltékeny és balhézik vele, annál inkább nyomulni fog.

2015. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!