Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok/nők, titeket zavar ha egy férfinak izzad a tenyere?
Figyelt kérdés
gyerekkorom óta izzad a talpam és a tenyerem is, sajnos nem lehet ez ellen sokat tenni. Gyakran izzad stressztől és idegességtől függetlenül is. Nyáron a melegben még gyakrabban izzad. lőfordult már olyan is, hogy csók közben megjegyezte egy lány, hogy miért izzadt, de nem reagálta túl különösebben. Szóval a kérdésem az lenne, hogy nagy átlagban titeket zavarna ez vagy el tudjátok fogadni? :) 18/F2018. febr. 13. 16:54
11/11 anonim válasza:
Lehet, hogy zavarna, mert az én tenyerem is ilyen. Stresszhelyzetben pláne jégverem. Nekem az segített egy kicsit, hogy izzadásgátlózom a tenyeremet is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!