Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon romantikus elso alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon romantikus elso alkalmat hogyan kepzelitek el?

Figyelt kérdés
25,28 evesek vagyunk, es most szeretnenk lefekudni eloszor, ezert mindketten nagyon kulonlegesre vagyunk.
2018. jan. 23. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexet sosem szabad előre megtervezni. Akkor mindig csalódás lesz. Spontán a legjobb, akkor, mikor úgy érzitek, készek vagytok rá. De ne játsszd le az egészet előtte fejben, mert sosem pont úgy alakul, és mondom, csalódás lesz.
2018. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ne támasszatok túl nagy elvárást az első felé, mert csak rágörcsöltök, és pont azt nem szabad. Ami fontos:


1. Olyan helyen legyetek, ami mindkettőtöknek, és az alkalomnak is megfelelő. Azaz, legyen kényelmes, ne nyithassanak rátok, tudjatok teljesen ellazulni.


2.Hosszú legyen az előjáték! Ez főleg a nő miatt fontos, de a férfi is izgulhat annyira az első alkalomnál, hogy hosszabb bevezető kell. Szánjátok rá az időt!


3. Szerezzétek be azokat a dolgokat, amik ellazítanak: Lehet ez kellemes zene, filmnézés előtte, illatgyertya, közös fürdő, masszázs - Bármi, ami segít ráhangolódni.


4. Legyen nálatok minden, ami a védekezéshez kell, és nem árt, ha van nálatok síkosító - Nem tudni, mennyire megy majd könnyen a behatolás.


5. NE akarjatok görcsösen túlesni rajta! Ha fájdalmas, kellemetlen, inkább hagyjátok abba, és próbálkozzatok máskor, az legyen a cél, hogy élvezzétek, ne az, hogy végre meglegyen.


6. Ezt gondolom nem kell mondani, de: Ápoltság. Fürdés előtte, nincs lelombozóbb, mint egy kellemetlen illat, vagy a gyros ízű csók.

2018. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljes nyugalom, más ne legyen az adott lakásban. Gyűlölök úgy szexelni (kamaszkorom csodálatos emlékei...) hogy valaki ott sétálgat az ajtó másik oldalán, vagy tudom, hogy nem hangoskodhatok meg figyelni kell, ki hol csoszog.

Legyen a hely és ti is maximálisan ápoltak.

Nekem bejön a hangulatvilágítás is.


A technikai részre: hosszú előjáték. A srác addig ne élvezzen el lehetőleg, amíg a lány el nem jutott (akár többször is) a csúcsra. Ha mégis így van, addig ne terüljön el, amíg a lány el nem ment. Amúgy szerintem szájjal/kézzel sokkal nehezebb eljuttatni egy nőt a csúcsra, meg nem is olyan intenzív, azért kellene figyelni erre...


Ne legyenek tabuk, beszéljetek közben. Én utálom, amikor azt sem tudom, mit akar a másik, csak hagyja magát és ugyanúgy sóhajtozik, bármit csinálok... Kell a visszajelzés, akár dicséret is, vagy valami.


Utána az összebújás kötelező. De szerintem aki előbb felkel/akinél vannak, vigyen ágyba reggelit. Én mindig szoktam, ha a párom alszik nálam, nem érdekel, mennyire "gáz". Szerintem romantikus.

2018. jan. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Eddig arra gondoltunk, hogy mindenkeppen szallodaban kiveszunk egy ejszakat, viszunk illatgyertyakat, (en szep szaten-csipke feher "haloinget" veszek fel, es vettem illatositot "oda"), jo minosegu csokoladet, sikositot, ovszert, es kora estetol masnap reggelig bezarkozunk a szobaba.

Szerintetek ez milyen otlet? Gyertyakon,zenen, masszazson kivul mivel tudnank romantikusabba tenni?

2018. jan. 23. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől többet hova akarsz?Rózsaszirmokat szívalakban az ágyra???Ne vidd túlzásba...tudod a kevesebb néha több.

A romantika meg nagyrészt belőletek fakad, a helyszín és körítés pluszt ad ez tény, de nem ezen múlik.

2018. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!