Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a törökökről? Házasság? Szerelem?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek a törökök,lehet ezért majd mindennek elszidtok,de hat szerintem mindenki más. Ha tapasztalatot írnatok, azt nagyon megköszönném. Vagy ha olyasvalaki írna akinek török a férje.
2018. jan. 10. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Leírom nektek ide is, amit priviben írtam két lánynak. Én vagyok a férfi, aki kint élt 2 hónapot:


Kint úgy van, hogy nagy hódítók a török férfiak. Pl. mi egy nemzetközi társasággal voltunk kint tavaly 2 hónapig. Elmentünk egy salsa estre, ahol volt, hogy szétszéledt a társaságunk. A lényeg, hogy a török férfiak olyanok voltak, hogy ha megláttak egy nőt is a társaságban egyedül mozgolódni (esetünkben az orosz nőt), rögtön megkörnyékezték, hogy ők majd tanítják szívesen táncra. Mosolyogtak rá, körbeállták táncolva.

Mondta a török mentorunk, hogy vigyázni kell velük, mert mézes-mázosak, de nem komoly szándékúak.

Érdekes, hogy azt mondták a mentoraink, nem szabad unottnak lenni, ha nővel megy a férfi szórakozóhelyre odakint, mert amint meglátják, hogy az asztaltársaságodban elunja magát a nőd, megpróbálnak rámozdulni. Szóval foglalkozni kell a partnerünkkel, táncba vinni, mert lecsapnak rögtön, ha érzik, hogy túl nyugis a nő a társaságodban.


Odakint vannak helyek, ahová nem is engednek be egyedülálló férfiakat, akik egyedül érkeznek a helyre, pont azért, hogy elkerüljék a szingli nők felé irányuló nyomulásaikat.

Kedvesek a törökök, de európai nőként vigyázni kell az ottani férfiakkal, mert látják, hogy te nem odavaló vagy, esetleg ha világsabb is a hajad, szemed, nagyon kuriózumnak számít náluk ez és rögtön kiszagolják, elkezdenek udvarolni.


Kint is vannak iszlám szokásokat megtartó családok, meg vannak teljesen európaiasodott családok, ezt az jelenti, hogy van, ahol a férj/vőlegény/udvarló és családja megköveteli, hogy rejtsd el az arcodat, testedet fekete ruhával, van olyan család, hogy erre tesznek nagy ívben. Pl. Mersinben (ott voltam) láttam a parkban olyan családot ahol a férj rövidnadrágban, pólóban sétált, a feleség tetőtől-talpig feketében, rejtve mindenét, csak a szemei voltak ki. Szóval változó ez is.


Egyébként elégé féltékeny típusúak a török férfiak, nem nagyon szeretik a szabadabb európai mentalitást, ha igen, akkor meg pont csak azért, hogy dughassanak egyet egy európai nővel vagy a feleségük mellett szeretőnek tartsanak egy ilyen nőt. Szeretik viselni a nadrágot, szabályozni a feleségüket. Az iszlám vallás amúgy egyáltalán nem olyan kegyetlen, mint a média mondja, de vannak megkötések azért benne, amit tartanak. Pl ilyen a feleség irányítása, finom dominálása.

2018. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
AMit kihagytam: imádják a törökök a magyarokat, bazársoron vásároltam, kérdezték, hogy honnan jöttem és amikor mondtam, hogy Ben Macaristanliyim, akkor ölelkeztek meg árengedményt adtak. Volt olyan, hogy nem is vettem semmit a bazárukban, de meghívtak egy Cay-ra, vagyis teára ingyen. Nagy teaivókm, napjában vagy 5-6x leülnek 20-25 percre teázni. :D
2018. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül sok van belőlük az ilyen nemzetközi netes chatszobákban. Nagyon próbálkoznak udvarolni, de nem nagyon megy nekik. Ennyi a tapasztalatom, nem tudom mész-e vele valamire...
2018. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Otthon nem csajozhatnak a török férfiak (lásd: amiket a korábbi válaszolók írtak, hogy a török nőket mennyire fogják még otthon is), azt viszont elnézik nekik ha külföldön vagy otthon külföldi prédákra hajtanak.


Ezért ilyen kezdeményező típusúak (csúnyán mondva agresszívek) a fehér bőrű európai csajokkal, mert otthon nem tudják magukat kiélni.

2018. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normális válaszokat!
2018. jan. 10. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!