Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a legfontosabb belső tulajdonságnak egy lánynál? 19/L

Figyelt kérdés

Magamat kedvesnek, megértőnek, szégyenlősnek tartom. De ha remek emberekkel vagyok körül véve akkor bolondosnak és vidámnak. Sokat nevetek és mosolygok.

Így rólam mit gondolnátok?


2018. jan. 8. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Hogy feleségül vennélek.
2018. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Azt hogy nekem biztosan nagyon szimpi lennél, azok alapján amit írtál tökre rendben vagy :) De miért kérded?
2018. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

A világon semmit nem gondolok, ezek teljesen random tulajdonságok, a legtöbb ember ugyanilyen.

Legfontosabb benső tulajdonság szerintem a tisztelet.

2018. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Miután ráhúzlak a répámra, már többet tudok a belsődről.
2018. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem terhes vagy. :O
2018. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Abból szűrted le, hogy terhes vagyok-e, amit írtam? XD Az igen xD Megsúgom, nem vagyok az xD
2018. jan. 8. 22:49
 7/20 anonim ***** válasza:

Legyen érdeklődő, kedves, talpraesett, empatikus, törődő. Legyenek céljai és tudjon azokért küzdeni. Ne függjön érzelmileg másoktól de szeresse a társaságot. Legyen jó humora, legyen kellemes beszélgető partner.


Azt gondolom, hogy a szégyenlősséget majd kinövöd, de a mosolygást ne nődd ki. :)

2018. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
#7 Egy nőnél még a szégyenlősség is szexi.
2018. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
az, hogy képesek legyenek visszaírni tinderen
2018. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Empátia.
2018. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!