Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnének egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnének egy fiatalabb fiúval, akinek a nővérénél is idősebbek vagytok?

Figyelt kérdés
Fiatal kollégámmal már egy ideje kerülgetjük egymást. Ő 25, én 34.
2018. jan. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A nővéra akár annyi is lehetne mint ő
2018. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy. 34 évesen azon az értelmi szinten vagy, hogy a gyk-s emberektől kérdezed meg, hogy most összejönnél-e egy tőled 9 évvel fiatalabb férfival?

Nem tök mindegy?

Kinek mi köze hozzá?


34 éves igazán felnőhetnél, hogy saját magad hozol döntéseket az életeddel kapcsolatban.

2018. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy egy kicsit "kölyökképű" vagyok, rájuk pedig épp az ellenkezője igaz. Tehát nem lenne feltűnő.
2018. jan. 1. 13:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ikrek :D, a testvére 32 éves, jó a viszonyunk, ezért tudom. :) Igazad van, nem innen kell tanácsokat kérni. :) Csak érdeklődtem.
2018. jan. 1. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Te minden munkahelyen osszefekszel valakivel??? Liba
2018. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is nalam fiatalabb fiu kell.
2018. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tessék? 😣 Tudod, ki fekszik össze? 😫
2018. jan. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!