Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokkal fiatalabb lányt szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal fiatalabb lányt szeretek, ez nem helyén való?

Figyelt kérdés
Az általános megítéléssel tisztában vagyok, inkább tanácsot szeretnék kérni. A helyzet az, hogy megismertem egy lányt, aki 16 éves. Közösségi oldalon és élőben is láttam szép, csinos lánynak tartottam, de mikor megtudtam, hogy sokkal fiatalabb lemondtam a dologról, nem is foglalkoztam vele. De úgy alakult, hogy ő is belémszeretett, sokat beszéltünk chat-en. El is mondta ezt, én is elmondtam, hogy nem biztos, hogy jó dolog lenne egy kapcsolat. De ennek ellenére minden nap beszélünk lassan 3 hónapja. Egyszer találkoztunk egy órácskára, csak beszélgettünk nem volt semmi, érintkezés se. Komoly kapcsolatom még nem volt, bár voltam már sokszor szerelmes, de nem mertem kezdeményezni, a csajoknak meg nem jöttem be. Jól esik, ha beszélhetek vele, és nagyon rosszul, amikor nem, és van bennem egy általános félelem, hogy elveszítem őt. Úgy gondolom, hogy én is szeretem őt. A helyzet az, hogy én elég fiatalos vagyok, ő pedig elég komoly csaj. Az anyja elhagyta gyerekként, apja, hol vele van hol nincs. A nagymamája neveli, neki sokat segít, ezért is érettebb gondolkodásban is. A helyzet az, hogy ő tud is a kapcsolatunkról, mert mindent megbeszélnek. Én is beszéltem vele többször, elmondtam neki a dolgot és tudom, hogy ő örül neki. Még egy pár ember tud a dologról. Az én szüleimnek nem mondtam még (mivel még velük élek, nyilván el kell) ezt megígértem a csajnak is, csak kivárom az alkalmat. Az ő apja a legkétségesebb, hogy nem fog belemenni. A lényeg az, hogy én dolgozom, ő folytatja a sulit. Találkozni nem igen, vagy nagyon ritkán, ha tudunk majd, legalábbis a jövő nyárig, ha addig kitart a dolog. Marad a chat-en való beszélgetés. Ez mennyire rossz, elitélendő dolog? Tartsam meg így a szerelmem, vagy próbáljam meg normálisan lezárni a dolgot? Amennyiben így is ki tudunk tartani egymás mellett hosszabb ideig, akkor később lehet belőle komoly kapcsolat, változhat-e a megítélése az embereknek, kevesebb év így se lesz köztünk, de idősebb, érettebb lesz ő is. Még annyi, hogy semmi esetre se kihasználni szeretném, semmit sem erőltetek, mindent rábízok, tőle függ, mit és mikor akar. A tanulmányait tartom elsődlegesnek és ő is. Köszönöm.

2017. aug. 28. 12:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy én 31 vagyok.
2017. aug. 28. 12:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted leírni a sok rizsa mellett, hogy hány éves vagy.
2017. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Na, már eszed be is jutott. :-) Akkor nem sok jövőt jósolok nektek, ez óriási korkülönbség jelenleg. De ha kibírtok 2-3 évet, akár lehet is belőle valami.
2017. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Hosszútávon nem igazán működőképes, főleg ilyen korban.

Én 18 évesek között dolgozom, nagyon sokszor kapok ajánlatokat, egyesek ki is kezdenek velem, de mindig elmagyarázom nekik, hogy ezek csak a kíváncsiságuknak szólnak és nem valódi érzelmek.

Éltem együtt nálam 13 évvel fiatalabb nővel, akit 17 évesen ismertem meg, és akkor visszautasítottam. 6 évvel később újra találkoztunk és akkor már úgy voltam, hogy miért ne, egy egyetemet végzett önálló nő állt előttem, egészen máshogy álltam az egészhez.

2017. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

A helyzet az, hogy párkapcsolati szempontból ő valószínű tapasztaltabb mint te szóval itt inkább ő "rontana" meg téged kb. Ilyen értelemben gyakorlatilag azonos szinten álltok ám én mégsem javaslom, hogy túl sokat gondolj bele a dolgokba.

Ő 16 évesen persze, hogy hamar beleszeret a másikba és hamar tud váltani. Neked nem lenne ideális mert a végén te sérülnél jobban, ha nagyon beleéled magad. Szóval itt inkább téged kellene félteni, hogy érzelmileg sérülsz a végén és nem a lányt.

Egyenlőre semmi nincs közöttetek, de már túl sokat tervezel előre, inkább várd ki a végét.


A másik meg, hogy az emberek véleményére magasról tenni kell, a gyakorin ez hatványozottan igaz. Ha neked/nektek így jó akkor csináljátok ami mindkettőtöket boldoggá tesz, nem néhány teljesen ismeretlen ember erkölcsi normáinak kell megfelelni.

2017. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem a korkülönbséggel van gond hanem azzal hogy még gyerek. Kiskorú.
2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Párkapcsolati szempontból nincs előrébb, neki se volt még senkije, elég tapasztalatlan. De ettől függetlenül én is így érzem, hogy nekem lesz ez nehezebb. Nem csak az ő elvesztése fog fájni, hanem a tudat, hogy megint senkim és eddigi önmagam ismerve nagyon nehéz lesz találnom valakit, akit tud szeretni és sok közös is van bennünk. Ő még fiatal, könnyebben túlteszi majd magát, és találhat még ezer másikat is. Én már nem biztos, vagy nehezebben.

Nagyon nem szeretném megbántani, ezért nagyon kíméletesen kell ezt közölnöm majd vele. Ilyen szempontból talán jól jön, hogy nem nagyon tudunk találkozni, meg egyebek. Chat-en beszélgethetünk. Ki tudja, megismer valakit a suliban és kiábrándul belőlem. Az idő majd megoldja. Könnyű nem lesz az biztos.

2017. aug. 28. 14:45
 8/17 anonim ***** válasza:

Azzal van gond, hogy nem ráztad le az elején, hogy később hivatkozhass arra, hogy nem tehetsz róla, a kiscsaj is belédszeretett.


Még magadnak is hazudsz, hogy te áldozat vagy..


Undorító, a gyereked lehetne, még gyerek.


Jó lenne, ha nem hazudnál többet magadnak és nem tartanál napi kapcsolatot fent tinikkel.


Az pedig pont, hogy kevésbé éretté teszi, hogy hátrányos helyzetű. Abból is láthatod, hogy téged akar. Egészséges lelkületű lány nem akar semmit egy apjakorabeli férfitól.


Hagyd ott szerencsétlen lányt, nem fog sokáig utánad sírni, elhiheted. Értem én, hogy könnyebb gyereklányokat felszedni, mert nem ítélkeznek és rugalmasak, de ne bennük keresd a megváltást, fogadtasd el magad a korosztályoddal.

2017. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

"Éltem együtt nálam 13 évvel fiatalabb nővel, akit 17 évesen ismertem meg, és akkor visszautasítottam. 6 évvel később újra találkoztunk"


wait


Amennyiben te 17 voltal amikor megismerted es 13 evvel fiatalabb nalad, akkor o 4 eves volt. Az irasodbol az jon le, hogy "amikor 17 evesen megismerted, akkor visszautasitottad".

WHAT? 17 evesen visszautasitottal egy 4 evest?

Aztan 6 evvel kesobb talalkoztatok, tehat a lany lett 10 es te 23 evesen belementel?

Nameg o Sheldon Cooper elbaszott testvere, hogy 10 evesen diplomazott?


Gondolom 17 helyett 27-et akartal irni, ugy mar talan stimmelnek a dolgok, de amit irtal, az ijeszto, fura es zagyvasag.

2017. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezen én is agyaltam, de szerintem úgy érti, hogy a csaj volt 17 és ő 10el idősebb azaz 27. Szóval 6 évvel később lett a csaj 25, diplomás, ő meg ugye 35. :)


Egyel ezelőtti, nos ez a legerősebb válasz, de igazad is van. Nem tarok fenn tinikkel kapcsolatot, csak vele. Végül is igaz lehet, amennyivel érettebbé teszi a hátrányos helyzet, annyival sérültebbé is. Nyilván nem szeretném ezt kihasználni. A nehezen ismerkedést sem ezzel akarom kompenzálni, hogy ilyen fiatalokkal kezdjek ki. Amint ezt a kapcsolatot lezárom, biztos, hogy fogok egy kis szünetet tartani, úgy értem, nem is próbálok meg keresni senki újat. Majd ha ismét úgy érzem, hogy itt az ideje, vagy valaki olyannal összehoz a sors, akkor majd kialakulnak a dolgok. Ekkora korkülönbségbe bele se fogok menni, nyilván ez egy jó tanulság lesz nekem, saját káromon tanuljak.

2017. aug. 28. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!