Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első találkozás a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a párom szüleivel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 21/F, ő 19/L. Karácsony első napján találkozom először a párom szüleivel, majd másnap ő jön hozzánk. Sokat gondolkodtunk, hogyan lehetne ezt a lehető leghatékonyabban kivitelezni, végülis abban maradtunk, hogy kocsival megyek hozzájuk, hiszen 20 km-re lakik tőlem, majd másnap szintúgy elmegyek érte és elhozom. Viszont most kaptam egy ajánlatot anyóséktól, hogy ne járkáljak kétszer, nyugodtan aludjak náluk, aztán majd másnap indulunk tőlük, meg így apósom is meg tud inni velem egy-két sört. Ha visszautasítanám, mondván hogy nem akarok én iszogatni, akkor az lendítene visszafelé a jövőmön, hogy rögtön két ajánlatra (pia, ott alvás) is nemet mondtam?

Jenő bá, ha ezt olvassa, majd megbeszéljük.



2017. dec. 20. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

szia, szerintem jó benyomást kelthetnél, ha pl. az apóssal megiszol 1 sört, kitudjátok tárgyalni az élet nagy dolgait.

S ha megengedték, hogy ott aludj, akkor nyugodtan maradj ott. Hajrá :D

21/L

2017. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Manapság már nincs abban semmi ha a lány szülei invitálására ott alszol Náluk. Ha nem terveztek más programot szerintem bólints rá, bár az itallal óvatosan, és persze ez az este csak részben szóljon az apukával való iszogatásról,inkább kettőtökről.


A Szentestén akkor mindketten otthon vagytok, karácsony első napja barátnőéknél, másnapja Nálatok.Nagyon jó szervezés! :)


A 20 km egyébként nem nagy távolság, inkább szimpatizál Veled a barátnőd családja és ezért marasztal.

2017. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz rá nemet mondani?
2017. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aludj ott nyugodtan! Jó fejek ha így meghívtak és nem ellenségeskednek rögtön (sok ilyen van). Én a helyedben maradnék, másnap reggel meg indulhattok tovább.
2017. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan maradj ott.

1-2 sör karácsonykor belefér, de azért ne részegedj le, mert az tuti nem lesz jó benyomás. (illetve igen, csak máshogy :)

2017. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a józan paraszti ész azt súgja, jobb ha elfogadod a meghívást, de ha jófejek megértik és nem sértődnek be. :)
2017. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes mindenesetre, hogy az első találkozást pont karácsonyra tettétek, és így ismeretlenül már ott alvásra is meginvitálnak. Lehet, nem tetszel majd a szülőknek, akkor furcsa lesz ott lenned, vagy neked nem lesznek szimpatikusak a szülők. Az első találkozást jóval karácsony előttre kellett volna tenni, de most már mindegy. Szerintem ne aludj ott. Ha megiszol fél dl bort, csak a koccintás kedvéért, az pár óra alatt kiürül, úgyhogy tudnál vezetni visszafelé.
2017. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!