Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a "szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "szerelem első látásra" jelenségről?

Figyelt kérdés
Biztos volt már veletek is,hogy megláttatok valakit és annyira tetszett,hogy nem tudtátok levenni róla a szemeteket,erősebben dobogott a szívetek,rögtön a közelébe akartatok lenni... Csak nagyon kevés az ilyen alkalom az ember életébe és valamiért nem lehetett kettőtök közt semmi(távolság,párkapcsolat...). Ez mitől van,hogy első látásra már ennyire odavagyunk valakiért,és ha sikerül összejönnünk az illetővel,akkor milyen kapcsolatra számíthatunk?(azt feltételezi az ember,ha ennyire erős a kémia akkor jó lesz a kapcsolat).
2017. dec. 18. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok, hogy volt ilyenben reszem. Többször is.


Legutobb egy külföldi utazasomon összeakadt tekintetünk egy gyönyörü lannyal, aki szinten mas orszagbol jött. Hihetetlenül varazslatos volt, utazasunk hatralevö idejet mar együtt töltöttük. Meg is latogattuk egymast es meg össze is szerettünk volna költözni. Mindkettönknek azonban kiepitett karierje, barati es csaladi kötelekei voltak. Egyikönk sem beszelte a masik anyanyelvet, igy egyikönk sem tudta volna folytatni tevekenyseget a masik lakhelyen. Ingazni pedig csak repülövel lehet, ami parszor meg is törtent... de be kellett latnom, nem megy. Mindketten sajnaljuk, de iszonyatosan halasak vagyunk, hogy volt ilyenben reszem. Ez volt a legutobbi ilyen "Szerelem elsö latasra".

Volt menyasszonyommal is igy törtent. Altalanos iskolaban. Ahol egy szenvedelyes csokkal bucsuztunk, majd szetvaltak utjaink (mobiltelefonok es social media kora elött), mert mas varosokban tanultunk tovabb. Aztan evek elteltevel ujra talalkoztunk es ujra fellobbant minden. Meg aznap együtt vacsoraztunk. Amikor arra került a kerdes, hogy van e valakim, azt valaszolhattam, hogy ket oraja mar nincs. Csodas eveink voltak es sokaig tartott ez a szep erzes.


Szerintem, igenis van eselye egy igy indulo kapcsolatnak. Söt, en nem is hiszem, hogy tudnek valakiert ugy lelkesedni, aki lattan nem az elsö pillanattol kezdve szerettem bele.

2017. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen, 15 évvel ezelőtt és még ma is őt tartom a legvonzóbb pasinak. És nem volt benne semmi szexuális ez volt benne a fura. Első látásra szíven ütött, és amikor megismertem, kiderült hogy nagyon intelligens és olyan akiről mindig is álmodtam. Nagyon szerelmes voltam belé, de egyszer sem képzeltem el vele semmi "szexiset" ez annál tisztább érzelem volt. 25 éves voltam. Barátok lettünk, de nem lett belőle semmi. Utána még pár évig írogattunk egymásnak (másik ország) kb 10 évig, de aztán elmaradozott a dolog. 8 évvel fiatalabb volt amúgy is, én már házasságot és gyereket akartam, ő akkor vonult be katonának a saját országában, más vallás stb. De gyönyörű idők voltak azok...

N 40

2017. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szerelem csak akkor lesz, ha valóban megismered a másikat."

Ez nem mindig igaz.

2017. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Velem is megtörtént ez az eset, úgy éreztem már akkor szerelmes vagyok, amikor meg csak beszélgettünk. Azóta is együtt vagyunk!:)
2018. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!