Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők milyen egy "főnyere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők milyen egy "főnyeremény" pasi? Leírjátok?

Figyelt kérdés
Hogy kell ezt elképzelni? Milyen tulajdonságai vannak? Találkoztatok már ilyennel?
2017. dec. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

nem kavar a nője háta mögött más nőkkel, ergo hűséges, gerinces.


és nem kapcsolatfüggő!!!

2017. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Határozott, erős de gyengéd, tudja a különbséget a romantikusság és a papucsság között. Tiszteli a nőket. Halad az életével, vannak céljai, amikért folyamatosan tesz is. Nem picsog, nem hisztizik, hanem megoldást keres. Szóval érett gondolkodása van. Képes 1 nőt szeretni egész hátralévő életében, hűséges típus. A kapcsolatba elég energiát fektet, és értékeli, hogy ezt a nő is megteszi. A párját támogatja, de őszintén elmondja, ha valamit szerinte rosszul csinál, mindig lehet rá számítani. Minden percben kifejezi, hogy mennyire fontos a párja, mások előtt is felvállalja ezt. Van élettapasztalata, intelligens, jól csinálja a dolgait, képes fejlődni. Elfogadja a negatív kritikát is, sértődés helyett elgondolkozik rajta. A párjával sosem agresszív, képes megfelelően kommunikálni veszekedés helyett.

Ezzel tulajdonképpen páromat írtam le, de rajta kívül ismerek még pár ilyen férfit.

2017. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Magasabb, mint 2 méter
2017. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen, találtam.Kívül-belül a párom is ilyen.

Sötét hajú,barna szemű, könnyen barnuló(nem, nem roma),dús hajú és macis(nem egy slankság,de van fizikuma).

Belsőre hűséges, nyugodt,mindent meg tudunk beszélni, intelligens, jó humorú,hálás és nem várja el,hogy ugráljak körülötte.

2017. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Olyan jó látni, hogy szüzen főnyeremény vagyok :D
2017. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Külsőre;szakállas,sötėt barna a szeme majdnem fekete,cuki a mosolya,túrni való haja van,alacsony mint egy törpe ėdes az ajka.

Belső;Megėrtő,segitőkėsz,törödő,ėrzelmes;humoros,lökött,udvarias,sexy,helyes,ės huncut.😊

2017. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tud főzni magának (nekem nem kell! Csak magának). Ha belezabal a kajamba nem fujjog utana. Elmosogat maga utan, segit pl alap dolgokat értem ezalatt apum es a parja kapcsolatat, akik munkamegosztassal foznek egyutt es takaritanak ketten. Nem viselkedik dedos modjara, nem allandoan a telefont bokodi, lehet vele beszelgetni mindenről, legyen ez vilagpolitika, az idojaras, a szomszed tacskoja, nagyanyam elete, akarmi (ha nem is ert ehhez, mint ahogy en se, legyen velemenye). Nem arrogans es birtoklo, tudja, hogy van szükségem olyan idore, amit csak egyedul toltok el magammal es ezt nem serelmezi. Nem puffog a barataim miatt, hogy milyenek. Szereti a munkajat (ez fontosabb, minthogy hulyere keresse magát es elszorja minden értelmetlen marhasagra a penzet), nem finnyas es kicsinyes. Engem nem neveltek tipikus haziasszonynak vagy diznihercegnonek, szoval nem vagyok egyszerű eset. Ehhez meg nehez tarsat talalni. A legfontosabb: elfogad. Ez eddig nem jött össze. Gondolom nem is fog.
2017. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!