Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor állít meg egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor állít meg egy pasi egy olyan lányt, aki szemmel láthatóan odavan érte?

Figyelt kérdés

Nos, van egy férfi aki nagyon tetszik, a munkahelyemen mindennap találkozok vele, nálunk szokott vásárolni.

Tegnap épp sétáltam az utcán és megállított, szabadtéren melóztak.

Előtte is összefutottam vele párszor, mászkálós napom volt, fel-alá járkáltam a városban.


Aztán szintén el akartam haladni előtte, amikor is megállított, és kérdezte, hogy miért nem beszélgetek velük...?


Szóval egyértelműen azt akarta, hogy maradjak egy kicsit, ami eléggé meglepett...

Hát maradtam és társalogtunk pár percet.

Fogalmam sincs tetszem-e neki, vagy csak az imponál neki, hogy nekem bejön.


Férfiak, ti megállítanátok egy lányt, ha ismernétek és tudnátok, hogy bejöttök neki?

Ez jelentené azt, hogy nektek is tetszik, vagy csak szimplán az ismeretség miatt akarnátok vele beszélgetni?


2017. nov. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki. De ne számíts rá, hogy holtodiglan-holtomiglan akarja. Lehet így szerzi az ágyába valót. Főleg, ha jól néz ki. Vigyázz magadra, de igen, nyilván nincs ellenedre a külseje.
2017. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj, elképzelem! Éppen aszfaltozok a kollégáimmal, zúg a gép, büdös van... De megjelenik ő, a NŐ. Én megállítom, hogy beszélgessen már egy kicsit velünk, azaz velem, és a kollégáimmal. És te megállsz. Ne lepődj meg, ha egész nap rajtad röhögnek! Jobb esetben arról beszélgetnek, ki mit csinálna veled.
2017. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kőműves... vagy a szabadtéri munka csak a kőműveseké?
2017. nov. 28. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit dolgozott. Én nőként megalázónak érezném, hogy egy férfi, miközben a kollégáival dolgozik, megállít, hogy beszélgessek velük. De nem vagyunk egyformák...
2017. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem voltak egy kupacban, és nem éreztem kellemetlennek, mert nem randira hívott és nem a nemi életemről kérdezgetett.

Spontán beszélgetés volt, én is nevettem, ő is nevetett, szimplán azért mert viccesen szokta előadni magát.

2017. nov. 28. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!