Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért reménykedem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedem még mindig ‘titkon’?

Figyelt kérdés

Hülyén fog hangzani ez a leírás. Meg mindig titkon reménykedem abban, hogy ujra összejövünk az exemmel. Hónapokkal ezelőtt lett vege, azóta nem is beszeltunk, csak néha osszefutunk de rendszerint keresztül nézünk egymáson. Na mármost nekem az a problémám, hogy meg mindig reménykedem abban, hogy megint minden ugy lesz mint régen. Például: egy buliban jöttünk ossze, mióta szakitottunk ha elmegyek bulizni mindig ugyanazt csinalom, mint aznap mikor osszejottunk. Buli elott figyelek arra, hogy ugyanabban a ruhában menjek, ugyanaz az ágynemű legyen felhuzva mint akkor stb. Értitek remelem. Es ez kb minden cselekedettem igy van. Kezdetben szakítás utan atrendeztem a lakast, mindent máshogy csináltam, de aztán egy idő utan vissza rendeztem hatha ez visszahozza (tudom, hogy hülyeség :D), ugyanoda ültem a vonaton, ugyanazokat csináltam stb. Nagyon idegesítő dolog ez is es szeretnek erről leszokni, mert elég betegesnek tűnik. Tény, hogy felek a változásoktól, de azert ennyire nem kene. A józan eszem felfogja, hogy ezek a dolgok nem hozzak vissza en megis reménykedem benne a szívemmel, kb mindennap ugy kelek, hogy na majd ma talán. Van valami tanacsotok hogy szabaduljak meg ettől az érzéstol? Szornyu. (Pszichológust ne javasoljatok, azert ezen kívül normális vagyok, elem az eletem, nem depizek folyton otthon de mar jo lenne túllépni es azert ugy hiszem magamtol is képes vagyok ra)

21/L



2017. nov. 20. 10:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is viszont sok sikert mindenhez az életben! :)
2017. nov. 20. 19:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Az élet minden területére igaz, hogy a remény hal meg utoljára. Nincs ebben semmi szokatlan.
2017. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezek sz érzések szerintem teljesen normálisak 😊

Azért hiszel és gondolsz erre .... “ mert a remény az ami meghal utoljára”

Hónapok??

Nekem évek után is eszembe jut hogy miért így. :(

2017. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia.En ertem hogy mit akarsz leirni,sot talan meg ismeros is.Ez olyan mint egy berogzodes.Nem is tudom mihez tudnam hasonlitani..Nen szabad a multban ragadni,nehez belole kilepni.Az ellenkezojet tedd.Elhiszem hogy remenykedsz benne hogy visszater,de amig ezt teszed,moat meg nem erzed a sulyat de tonkrefogod magad vele tenni.Valtoztass,ahogy irtad..rendezz at mindent az jot tesz az onerzetednek.Enis ereztem igy magam,enis remenykedtem igy de egy ido utan eszbe kell kapni hogy basszus,ez igy nem jo.Elszalasztok mas lehetosegeket amibol jobban tanulhatok..

A masik meg hogy "talalsz jobbat" ez a legrosszabb amit mondhat valaki.Igy egeszen remenytelennek tunik.Gondolj bele,ha te mondanal valakinek ilyet,miert tenned?!Mert nem akarod ugy..

2017. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :( Egyre pozitívabb vagyok, de meg mindig rossz egyedül a lakásban, egyedül kelni stb. Hianyzik, de próbálom tudatosítani magamban, hogy o nem akar engem, igy en se akarjam öt.
2017. nov. 23. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!