Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jo a tavkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jo a tavkapcsolatban? Mit tudsz szeretni valakiben, akit nem is ismersz?

Figyelt kérdés

Nem provokativ kerdesnek szanom!

Szimplan erdekel.

Hogy lehet szeretni valakit, akit igazabol nem is ismersz?

Gondolok itt arra, hogy evek ota egyutt vannak, de a kezdetektol csak heti 1-2x talalkoznak a nagy tavolsag miatt. Mi ertelme ennek? Nem tudjak, hogy valojaban milyen is a masik, hogy viselkedik huzamosabb ideig , otthon, a hetkoznapokban, hiszen persze, hogy mindenki a legjobb oldalat mutatja ilyen esetben.


Ebbe most nem tartozik bele az, hogy a kapcsolat kozepen valami oknak fogva X idore nem talalkoznak a felek, csak ritkabban. Ilyen velem is volt munka miatt, egy honapig nem lattuk egymast.


Nekem kell az, hogy legalabb heti 3-4x oszefussunk a varosban vagy egymasnal aludjunk. Kellenek az erintesek, csokok, hogy erezzem, hogy szeretnek. Edes keves lenne az, hogy napi 1 orat skypeolunk es hetvegen szexelunk. Nem is ismerkednek eleve olyannal, akivel csak ez a lehetoseg allna fent. Ez inkabb csak egy baratsag extrakkal kapcsolat lenne.


Ti mit gondoltok errol? Tavkapcsolatban elok valaszait is szivesen fogadom.



2017. nov. 16. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem ismertem, mivel naponta hosszú órákat beszéltünk meló után. Hazaértünk 5-6-ra és éjfélig is akár :)


Köztünk 1000km volt, félévig háromhetente láttuk egymást pár napra, de amúgy minden nap csomót kommunikáltunk.

Már a 2-3. együtt töltött hosszú hétvége alatt éreztük, hogy megtaláltuk a másik felünket, és fél éven belül nála éltem.


Persze, nagyon nehéz volt, állandó hiány, fizikai és lelki értelemben, minden búcsúnál meghaltunk kicsit, de tudjuk, hogy mit jelent elveszíteni a másikat (akár csak egy hónapra is), és mindent megteszünk, hogy egy életen át kitartsunk egymás mellett.


Persze nagyon fontos volt a bizalom, hisz mégiscsak három országgal odébb éltünk egymástól.

Emellett nagy kitartásra is szükségünk volt, és oda kellett figyelni, hogy mit mondunk vagy teszünk a külön töltött idő alatt, mert ha hibáztunk (egyszer fordult elő az ostobaságom miatt), akkor 14 óra vonat volt az alap, amit meg kellett volna tennünk, hogy normálisan beszélhessünk.


Megérte? Igen, szerintem teljesen, még egy ilyen remek férfit nem ismertem. szeret, naponta kíván, okos, határozott és bizonyította, hogy maximálisan megbízható.

Soha nem akarok távol lenni tőle.


28n

2017. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%

Én sem értem a párkapcsolatnak nevezett, komolytalan időhúzási módokat. Javarészt ezért nem lehet komoly kapcsolatra társat találni ma.


Beszélgetsz egy fiatal nővel, benyomja, ő kapcsolatban van, mert szombatonként 1-2 órára találkozik egy férfival. Talán ezt meg sem kellene említeni, hacsaknem eljegyezték egymást és ott a jegygyűrű. Régen az ilyen találkákat szégyellték és titokban tartották. Ma pedig hivatkozási alapot képez, majdhogynem családi állapot, szomorú.

2017. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Főleg, aki így mondja, hogy hetente 1-2 órát, esetleg hozzáteszi, hogy este (kb. egyértelmű, hogy mit csinálnak)... Ez talán magánügy. Én pedig kezdjek el beszélni a tegnapi székletemről? Lassan be kéne vezetni, hogy ne azt kérdezd, van-e pasija, hanem hogy volt-e aznap WC-n? Kijön-bemegy, nem mindegy mi és hol... Elegem van.
2017. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolso es utolso elotti, azert a tavkapcsolat nem merul ki abban, hogy szombaton 1_2 orara talalkozol a paroddal. Emelett mindennaposak a telefonbeszelgetesek, marpedig mint tudjuk, a jo kapcsolat alapja a komunikacio. Ulhettek egymas mellett egesz nap, az megnem biztositek, hogy beszelgettek es megtudtok egymasrol dolgokat. Es az hogy valaki esetleg este talalkozik a parjaval, nem ertem miert jelenti azt, hogy a talalkozas alatt (csak) szeretkeznenek. Meg mintha mas napszakban nem szeretkeznenek az emberek.
2017. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

# 14.: Szerinted, akik házasok, azok munkaidő után csak ülnek egymás mellett némán? A személyes beszélgetés egészen más, mint telefonon.


A szombat esti 1 óra, azért gyanús..., sima szexkapcsolatok ezek. Lehet ezt színezni, de nem kell.

2017. nov. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Sok esetben ulnek egymas mellett neman, vsgy bambulnak a tv, gep elott. Persze nem minden esetben. Es szerintem itt senki nem emlitette a tavkapcsolatban levok kozul,hogy heti egyszer szombatonkent este egy ora erejeig talalkoznanak csak.
2017. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

# 16.: De az ilyen emberek távkapcsolatban is ugyanezt teszik, (azaz csak összejárnak heti egyszer ...ni, de nem leveleznek, nem csevegnek telefonon).


Ezért nem értem, miért állítod be a hosszú távú kapcsolatot negatívan a távkapcsolatokkal szemben. Egyértelmű, hogy a minél több közös időtöltés a jobb.

2017. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%-os, te nem arról beszélsz, mint rajtad kívül az összes többi hozzászóló . Nem tehetünk róla, hogy más emberek távkapcsolatnak nevezik azt is, ami csak szeretői viszony. Kérlek te ne süllyedj le az ő szintjükre és ne nevezz puszta szeretői viszonynak egy távkapcsolatot. A szeretői viszony abban is különbözik a távkapcsolattól, hogy nekik ez így jó, a másik esetben meg idővel ezen változtatni szeretnének, csak most még nincs rá lehetőségük. Remélem már érted a különbséget.
2017. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem szerettem volna negativan beallitani az egyuttelos parkapcsolatot a tavkapcsolattal szemben, termeszetesen, minel tobb egyutt toltott ido, beszelgetes, kozos elmeny kell. Csupan arra szerettem volna ravilagitani, hogy az egyutteles sem jar automatikusan egyutt azzal, hogy jol ismered a masikat, es a tavkapcsolat is lehet komoly kapcsolat, ahol a felek sokat beszelgetnek es ismerik egymast. A tavkapcsolat nem egyenlo a szexkapcsolattal.
2017. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!