Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mitől vagytok biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitől vagytok biztosak abban, hogy megbízhattok annyira valakiben, hogy kapcsolatot kezdhettek vele?

Figyelt kérdés

Két kapcsolatom volt, egyik férfiben sem kellett volna megbizzak. Mostmár alapbol elutasitom és hibájat keresek a jelentkezokben. Mintha skizofrén lennék, mindent bebeszélek.

Szeretnék kapcsolatot, mit tegyek?

24L


2017. okt. 4. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ettől függ. Sokat kell még tanulj, picim.
2017. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mitől? Elmondod nagyvonalakban, kérlek?
2017. okt. 4. 22:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom ilyesmivel, azzal jovok ossze akivel jol erzem magamat.
2017. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na meg nézz utána a skizofrén jelentésének, ilyennel ne égesd már magad.

Mindenkit vertek át kapcsolatban, mindenki utólag marha okos. Ha alapból csak a rosszat nézed a másikban, ne kezdj kapcsolatba....

2017. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Fel kell ismerni a jeleket, de ahogy latom ez a noknek nem nagyon megy.
2017. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
30%

Hát a vicc az, hogy mikor én belekezdtem a kapcsolatomban akkor nem gondoltam végig azt, hogy meg is kéne bízni benne. Csak miután elkezdtünk járni, döbbentem rá, hogy ahhoz, hogy működjön sajnos bizalom is kell. Ez nekem nem ment.

Majd egy évig balhé balhét követett, mert előbb vágtam volna a fél karom minthogy én bízzak a páromban. Ez alatt az egy év alatt viszont a párom bízott bennem. És folyamatosan bizonyította, hogy olyan ember akiben érdemes bízni, mert nem árul el.

Szóval amikor végre megnyugodtam, és felismertem hogy ő egy rendkívüli ember, akkor zökkent helyre a kapcsolatunk.


Ha az elején félsz, félj. Légy bizalmatlan, ha akarsz. De ne felejtsd el figyelni a választottad, mert színlelni mindenki tud, de vannak gesztusok, vonások, szokások, amiket nem lehet kitörölni, felülírni. Ezek elárulják kivel van dolgod.

Csak figyelni kell. Ennyi a titok. :)

2017. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el az életet a nehézségeivel együtt. Képzeljük el a hullàmvasutat ami csak felfelé megy.... rohadt izgi igaz?
2017. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nalam az ismerkedesi fazis nem 2nap es plane nem teszem szet a labam akarkinek.Nem is jottem meg ossze hulyevel v pszichopataval. Vertek mar at persze tobb honap utan is,de ez mindig benne van pakliban.Ha semmit nem valasztasz, lemaradsz a jorol is...
2017. okt. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ki se menj az utcára, mert elüthet egy autó. Honnan tudhatnád, hogy nem történik meg? Hiszen naponta ezrekkel megesik. Sőt, otthon is érhet baleset, ki se mássz az ágyból akkor.

Az élet ilyen. Csak úgy lehet jutni valamire és élvezni, ha alapvetően bízol és nem agyalsz azon, hogy mikor fog valami rossz érni. Fognak, többször vagy kevesebbszer, de ha mindig erre gondolsz, akkor épp csak élni felejtesz el. Az emberi kapcsolatok is az élet részei, ugyanígy működnek. Voltak csalódásaid, valószínű lesznek is. Ezt kezelheted félelemmel, de akkor elzárod magad az örömtől is. Vagy tudomásul veszed és ha megtörténik, bővülsz egy tapasztalattal, okosabb és erősebb leszel.

2017. okt. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szíved csűcskében érzed, ha bízhatsz benne. A fej logikus, észérvekkel hoz döntéseket, ahol szívvel lehet a helyes döntést hozni.
2017. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!