Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogy szerettél bele valamel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy szerettél bele valamelyik szerelmedbe?

Figyelt kérdés

Le tudod írni a történetet, a folyamatot?

Pl. én egyszer úgy, hogy hallottam valakitől egy mondatot, aztán mikor legközelebb láttam, egyből szerelmes lettem. Bár egyesek kételkednek abban, hogy ez ilyen gyorsan is mehet, de ebbe ne menjünk bele.



2017. nov. 16. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:

én pl a mosolyba szerettem bele, de inkább abba ami mögötte volt, meg a nagyon kedves, vonzó belső ami megtud fogni

de olyanokat kb a filmben lehet látni ami ilyen szinten tetszik :D

2017. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálad is volt egy pillanat, amikor ez megtörtént? Szóval nem lassan, hanem egy pillanat alatt?
2017. nov. 16. 09:19
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2017. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elmentük randizni, kocsikáztunk majd megálltunk beszélgetni egy kicsit, aztán megcsókolt azóta szerelmes . Vagyis abban a pillantban szerettem bele, hogy elcsattant köztünk az első csók. 24L
2017. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megláttam. Ennyi a sztori. Bemutatkoztunk, rá egy héttel már egy pár voltunk.
2017. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beleneztem a szemebe.
2017. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem először a haja, frizurája tetszett meg, aztán a hangja, majd a szeme és végem volt. És ennyi a történet, mert más gyorsabb volt.
2017. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak viszonzatlan szerelmeim voltak. Az első ilyen "szerelem első látásra", mint nálad, de utólag az nem is volt túl komoly, csak mégis első szerelem. Aztán volt egy fiú, akivel barátok voltunk, neki volt barátnője, mégis mindig mondogatta a hülye dumáit. Eleinte nagyon idegesítőnek találtam, de valahol a sok oltogatás közben beleszerettem. Egyébként őt szerettem a legjobban eddig, miatta szenvedtem a legtöbbet (bár az utolsó személy erősen vetekszik ezzel a pozícióval). Aztán jött egy harmadik, akit akkor ismertem meg, amikor a 2. miatt szenvedtem. Eleinte nagyon úgy gondoltam, hogy ő, és az előző konkrétan 99%-ban ugyanolyanok. Nagyon durván hasonlítottak. Külsőre annyira nem, de belülről nagyon. Szerintem ez (is) lehet az oka, amiért beleszerettem. Utólag az biztos, hogy szerettem, viszont szerencsére viszonylag könnyen túlléptem rajta, talán azért, mert benne volt annyi gerinc, hogy sohasem hitegetett semmivel. Fun fact: Vele veszítettem el, de nem bántam meg, és azóta már külföldön él, de továbbra is barátok maradtunk, aminek nagyon örülök. És a negyedik, ami jelenleg is tart: Ő is munkatársam, régebb óta ismerem, mint az előző kettőt, mégis ő az utolsó. És a legbonyolultabb. Nála kivételesen nem úgy indult, hogy én szerettem volna valamit. Hanem ezúttal ő. Én meg naiv voltam és elhittem. Úgy gondoltam, hogy "3 viszonzatlan szerelem után mostmár csak jön valami igazi is", de sajnos nem így lett. Elhittem, hogy akar valamit, de semmi komolyat. Azóta is ilyen "almost relationship"-ben vagyunk, ami barátságnál ugyan több, de rendes kapcsolatnál sokkal kevesebb. Illetve nagyon sokat veszekszünk, egyik héten folyamatosan öljük egymást, és nagyon csúnya dolgokat vágunk egymáshoz, a másik héten meg ölelkezve sétálunk a Margitszigeten, együtt kajálunk, meg csókolózunk...

Bocsi a hosszú válasz miatt, de asszem így lett csak teljes mind a négy.

2017. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fél évig csak cseteltünk, ő akkor már Svájcban élt. Sokat írtunk, aztán nyárra beszéltünk meg egy randit mikor otthon volt épp.


A lelkébe már a "csak chat" alatt beleszerettem, mert remek férfi.

Aztán az első tényleges randin ültünk a Szigeten, belesütött a nap a szemébe, és "úristen, milyen gyönyörű zöld", a mosolya is elvarázsolt, a pillantása, a hangja és hogy ő is balkezes :)


28n

2017. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem régóta tetszett mint nő, és szimpatikus is volt mint ember. Aztán egy nyári este, egy tóparton egy padnál bevallotta, hogy én vagyok a férfiideálja.


Sajnos nem mondott igazat...

2017. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!