Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek az ellen hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen hogy a barátnőmnek van egy "legjobb barétja"? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már több mint 3 hónapja vagyunk együtt és az a baj hogy ő már 2 éve ismeri azt a srácot. De idáig nem nagyon beszéltek és most ő úgy nevezte el hogy "öcsikém" mert hogy a srácnak közel áll ő hozzá és ezért is nevezte el és még hogy nem kell féltékenynek lennem meg ilyeneket mondott de most jogosan vagyok az????? És mit kellene tennem?? Kérlek segítsetek

2017. okt. 12. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
" ő már 2 éve ismeri azt a srácot" ha akartak volna valamit,akkor két év alatt simán össze jöttek volna. Nem hiszem,hogy pont akkor terveznének valamit,amikor kapcsolatban van. Szerintem csak túlságosan félted a lányt. Nyugi,nem tílthatod el mindenkitől.
2017. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az "öcsike" megszólítást tesókra használják,nem arra aki tetszik nekik. Valamint ahogy az első is írta: 2 év alatt az lehetett volna köztik amit csak akarnak.

Ne féltékenykedj mert tönkre teszed a kapcsolatod.

2017. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget!
2017. okt. 12. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked az a problémàd hogy idàig nem nagyon beszéltek most meg elkezdtek beszêlgetni.Ha arra gondolsz hogy téged nem szeret ês azért kezdett el a legjobb baràtjàval beszêlgetni akkor nagy tévedêsben vagy.Előtted is ismerte ezt a sràcot és lett volna alkalmuk nem egy hogy àgyba bujjanak.Sztem nem esete a sràc ennyi.
2017. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem de olyat is mondott a barátnőm, hogy ha őt is megbántom a srácot akkor ő is megsértődik. Volt olyan helyzet is amikor csak róla beszélt és közbevágtam hogy hagyuk már ezt a témát de ő erre besértődött miért????
2017. okt. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!