Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érdemes viselkedni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes viselkedni, hogy a lány is kérdezzen rólam?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk, de ő magáról szokott beszélni, leginkább panaszkodik. Rólam nem kérdez, és ha magamtól mesélek valamit, nem szokott kérdezősködni. Néha előfordul, hogy emlékszik valami apróságra, amit mondtam, tehát figyel, de nem úgy tűnik, mintha érdekelné, ha pl. nekem van rossz napom vagy beteg vagyok. Nem akarom abbahagyni emiatt az ismerkedést, de elég önzőnek tartom ezt a dolgot, hogyan érdemes felhozni?

28 évesek vagyunk.


2017. okt. 8. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha magától nem érdeklődik irántad, akkor ez veszett ügy, hiába erőlteted hogy érdeklődjön, az már nem lesz "valódi".

2017. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Te sem kérdezed meg a szemetesed, hogy ízlik-e neki a szemét amit beleraksz.
2017. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 jól írta, gondolkodj el rajta, hogy (potenciális) partnernek vagy lelki szemetesládának tart.
2017. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdekesnek kell tűnni. Legyél határozott, mutasd az erős oldalad, legyenek ambícióid, nézz ki úgy mint akire építhet a nő, akiben jövőképet lát.


Viszont ez amit írtál nem túl bizalomgerjesztő..

2017. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaguar válaszán gondolkodj el. Én nem erőltetném a helyedben a folytatást. 28N
2017. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tanácsot kér sok dologban, tehát gondolom bízik bennem és erősnek tart, de én partner akarok lenni, nem támasz vagy lelki szemetes. Ilyesmikre gondolok, hogy pl. írja, hogy új túrabakancsot akar venni. Válaszolok, hogy én is új bakancsot akartam pont venni tegnap, de nagyon megfáztam, inkább itthon maradtam. Ő erre a bakancsok márkáját kezdi taglalni, és a betegségre egy szót sem mondott, ezt furcsállottam. Amúgy még nem volt hosszabb kapcsolata, valószínűleg nem tette szóvá ezt neki senki.
2017. okt. 8. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Húzd meg párszor ha jó a teste, utána meg keress egy rendes csajt.
2017. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig most kellene abbahagyni.N
2017. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én annak vagyok a híve, hogy ha probléma van, fel kell vetni, és nem lelépni. Viszont igazatok van abban, hogy ezt erőltetni nem lehet és ha az ember megszerette a másikat, könnyebben hagyja magát kihasználni, lelki szemetessé válva. Ha nem változik a lány viselkedése rövid időn belül, nem fogom keresni, bár vannak felé érzéseim már.
2017. okt. 10. 07:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Talizz vele még és ha nem vàltozik semmi akkor ne erőltesd sztem .Az elején tisztàzd vele a dolgokat .
2017. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!