Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes még mindig "futkosni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még mindig "futkosni" a lány után? 22F,19L

Figyelt kérdés
Megismertem 1 lányt több mint fél éve. Chatelgettünk és elkezdtem vonzódni iránta. Pár hónap elmúltával közöltem vele érzéseimet, amire ő azzal válaszolt, h át kell gondolnia a dolgokat meg ilyen hasonlók, viszont azt állította, h bir engem meg nincs kizárva, h még a közeljövőben lehet valami közöttünk. Az érdekes az, h még élőben egyszer sem találkoztunk, mert többször hívtam már meginni valamit, koncertre, sétálni és hasonló időtöltésekre, de elég hiteles okokat adott arra, h miért nem bir most eljönni. Én 1 kicsit besokaltam ezen és kicsit összevesztünk. 1 hónap elteltével ő keresett engem és újra beszélni kezdtünk. A viszonyunk nagyon jóra fordult, stb. A minap újra közöltem az érzéseimet, és újra azt a választ kaptam, h nincs erre felkészülve. Nagyon felhúzott ezzel, mert már az összes reményem elszállt, de én szeretem őt. Nme hiszem el, h nem elég 1 nőnek fél év, h eldöntse mit akar. Ha meg nem akar semmit miért nem mondja a szemembe? Itt jön a kérdés, h várjak rá talán míg ő lép vagy nem is érdemes foglalkozni vele, mert csak játszadozik velem? Mi a véleményetek erről az egészről? Sajnos tudom, h nem éri meg ennyit küzdeni hiába, de a szivemnek nem tudok parancsolni.

2015. aug. 14. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lábtörlőnek használ...nem akar tölled semmit csak szivat...az se biztos hogy azzal a személyel beszélsz akit a képen látsz.. Hagyd nem éri meg ha eddig nem döntött nem is fog
2015. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te szegény szerencsétlen! :( A "nem vagyok felkészülve" válasz két dolgot jelenthet: Az első az, hogy van most sok kan, aki jobb nálad, de te esetleg tartaléknak jó leszel. A második az, hogy sosem leszel jó, csak jól esik a kis egojának, hogy bókolsz neki, meg figyelmes vagy vele.


Itt egy tipp a nőkről az életed hátralévő részéhez: Maximum két hét az amit rájuk vesztegetünk randi nélkül, és minden nem egyértelmű válasz (pl.: nem vagyok rá felkészülve) nemnek minősül.


De ne szomorkodj! Vedd ezt a fél évet egy tapasztalatnak, és legközelebb legyél tökösebb.

2015. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem! bezzeg ha valami szupermacsó lennél 2 percet se gondolkozna a dolgon! keress mást! mindig van másik csaj
2015. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megadtátok az önbizalmat ahhoz, h lépjek tovább és még jól jár ha nem küldöm el a.....
2015. aug. 14. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyáltalán nem akar kapcsolatot. Ne erőltesd. Én így voltam a nagyobb csalódásaim után, megpróbáltam, hátha, de nem tudtam igazán nyitni, aztán végül feladtam, mert nem akartam hitegetni senkit.
2015. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MolotovPunk ***** válasza:

Régen rossz ha egy lány gondolkodik ilyen dolgon.Pláne ha ennyi ideig sem döntött,hogy akarna veled kapcsolatot.

Szerintem ne fuss utána...

Nem szeret ő téged,csak maximum néha jó vagy neki dumálás céljából.(A kedvel dolog pedig nagyon kevés a boldoguláshoz.)

2015. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogások. amúgy meg, még ha olyan baromira elfoglalt is lenne, fél év alatt nem hinném, hogy nem tudott volna időt szakítani rád. Tudod, az embernek arra van ideje, amire időt akar szánni.


23/F

2015. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miért nem lehet kimondani azt, h:"nem akarok tőled semmit, ne is próbálkozz nem jössz be nekem, stb stb..." Nem hiába hitegetni az embert. De az a kedvencem ilyenkor, h még azt mondják, h a férfiak a bunkók meg a szivtelenek. Tisztelet a kivételnek :)
2015. aug. 14. 13:59
 9/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdemes. Tényleg csak pár hét az ami bevezetésnek jó és abban a pár hétben ki kell jöjjön, hogy ti működnétek úgy is.
2015. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj rá, de ne is ess neki.

Lehet az is, hogy van neki más, de az is lehet, hogy egyszerűen bizonytalan, és nem áll készen egy kapcsolatra, csak próbálja magát is győzködni, talán mások nyomására (én is kaptam már nem egyszer ilyeneket, de én már eljutottam odáig, hogy ha nem érzem, hogy igazán akarok valamit, akkor nem futok köröket és leépítem az önjelölt kerítőket - persze, ehhez kellett, hogy kiismerjem magam ezen a terepen, kellett a tapasztalat, a próbálkozások, 19 évesen még zöldfülű "újonc" voltam).

2015. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!