Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes még mindig "futkosni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még mindig "futkosni" a lány után? 22F,19L

Figyelt kérdés
Megismertem 1 lányt több mint fél éve. Chatelgettünk és elkezdtem vonzódni iránta. Pár hónap elmúltával közöltem vele érzéseimet, amire ő azzal válaszolt, h át kell gondolnia a dolgokat meg ilyen hasonlók, viszont azt állította, h bir engem meg nincs kizárva, h még a közeljövőben lehet valami közöttünk. Az érdekes az, h még élőben egyszer sem találkoztunk, mert többször hívtam már meginni valamit, koncertre, sétálni és hasonló időtöltésekre, de elég hiteles okokat adott arra, h miért nem bir most eljönni. Én 1 kicsit besokaltam ezen és kicsit összevesztünk. 1 hónap elteltével ő keresett engem és újra beszélni kezdtünk. A viszonyunk nagyon jóra fordult, stb. A minap újra közöltem az érzéseimet, és újra azt a választ kaptam, h nincs erre felkészülve. Nagyon felhúzott ezzel, mert már az összes reményem elszállt, de én szeretem őt. Nme hiszem el, h nem elég 1 nőnek fél év, h eldöntse mit akar. Ha meg nem akar semmit miért nem mondja a szemembe? Itt jön a kérdés, h várjak rá talán míg ő lép vagy nem is érdemes foglalkozni vele, mert csak játszadozik velem? Mi a véleményetek erről az egészről? Sajnos tudom, h nem éri meg ennyit küzdeni hiába, de a szivemnek nem tudok parancsolni.

2015. aug. 14. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: a nők ilyenek!

Persze erre egyesek kiakadnak, köztük olyan nők is, akik közben tényleg ilyenek. Sokszor észre se veszik magukat, fel se fogják, hogy ők maguk mekkora szemetek, de a férfiakat szídni azt tudják.

Azzal a nővel foglalkozz, amelyik vonzódik hozzád! Érezni fogod abból, hogy közeledik, akarja a találkozást és, hogy veled legyen.

Ez a mostani meg még emberszámba se vesz téged. Oszd ki jó alaposan, aztán töröld a kapcsolataid közül. Így talán rádöbben a saját viselkedésére és arra, hogy a férfiak is érző lények, és talán a következővel nem fog szemétkedni.

2015. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!